0

اجرای الگوریتم جدید گوگل طی هفته آینده

 
masoomi1371
masoomi1371
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 724
محل سکونت : آذربایجان شرقی

اجرای الگوریتم جدید گوگل طی هفته آینده

گوگل طی هفته آینده یکی دیگر از الگوریتم های جدید خود را در نتایج جستجو اعمال خواهد کرد. بنابر این طرح که یکی از 200 طرح گوگل برای رتبه بندی سایت ها در جستجوگر گوگل است، بسیاری از سایت ها از صفحات فعلی به صفحات آخر گوگل خواهند رفت. در این طرح برای سایت های متخلف پیامی ارسال خواهد شد که باید مطالب کپی شده را حذف کنند. تاکنون بیش از چند هزار سایت در پایگاه سامان دهی گوگل! معرفی شده اند که تا چند روز آینده این تعداد چند برابر خواهد شد.

سایت های زیادی تاکنون پیام های گوگل مبنی بر حذف مطالب کپی برداری شده از دیگر سایت ها را دریافت کرده اند که با کلیک کردن بر روی عکس بالا می توانید آنها را مشاهده کنید. این سایت ها از چند هزار مطلب تا حتی 1 مطلب کپی شده داشته اند که علاوه بر جریمه شدن از سوی گوگل، باید مطالب کپی شده را حذف کنند. سایت های پورنو بیشترین تعداد را در بین معرفی و جریمه شده ها دارا می باشند.

در فهرست اعلام شده از سوی گوگل، تا لحظه نگارش این مطلب تنها دو سایت ایرانی در بین متخلفین وجود دارد که انتظار می رود طی هفته آینده به چندهزار سایت برسد! همچنین می توانید مکان سایت های متخلفی که تا این لحظه توسط گوگل شناسائی شده اند را در این بخش گوگل مپ مشاهده کنید. در صورتی که شما مواردی از استفاده غیرقانونی مطالب خود را مشاهده کرده اید می توانید آن را به گوگل گزارش کنید. برای اینکه بهتر بتوانید سایت هایی که از مطالب شما سو استفاده کرده اند را پیدا کنید پست "شناسایی دقیق سایت های کپی بردار" را مطالعه کنید.

به هرحال گوگل با شناسایی سایت های اسپم ادر نتایج جستجوی خود قصد دارد کاربران را به یک نتیجه رضایت بخش برساند و کیفیت محتوا را افزایش دهد. طبق اعلام گوگل، سایت هایی که مطلبی را از دیگران کپی کرده اند، هر چه سریعتر باید حذف کرده تا گرفتار پنگوئن گوگل و دیگر جرائم نشوند.

0

 

دوست من خدا

یک شنبه 14 دی 1393  7:52 PM
تشکرات از این پست
hossein201273
دسترسی سریع به انجمن ها