0

چگونه از وبلاگ خود درآمد بالایی داشته باشیم

 
masoomi1371
masoomi1371
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 724
محل سکونت : آذربایجان شرقی

چگونه از وبلاگ خود درآمد بالایی داشته باشیم

در صورتی که شما صاحب یک سایت یا وبلاگ باشید می توانید از راه های مختلف درآمد اینترنتی هم داشته باشید. طی سال های متمادی تبلیغات کلیکی به یکی از متداول ترین روش های تبلیغات و درآمدزایی مخصوصا وبلاگ نویسان تبدیل شده بود که اغلب غیر واقعی بودند و فقط وقت کاربران را هدر می دادند. به تازگی اما یکی از شرکت ها اقدام به عرضه تبلیغات به وبلاگ نویسان و صاحبان سایت ها نموده است که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است.

 شرکت پارس پا طی مدت کوتاهی به یکی از بهترین و سودآورترین منابع ارائه تبلیغات به وبلاگ نویسان مبدل شده به طوری که در چند روز اخیر مدیران این شرکت بارها اقدام به تغییر و تقویت سرورهای سایت خود کرده اند. نحوه کار شما به عنوان یک وبلاگ نویس بدین شکل است که ابتدا در سایت پارس پا ثبت نام نموده و پس از پر کردن فرم مربوطه از بخش "دریافت کد" پس از انتخاب نوع فعالیت وبلاگ خود و غیره کد تبلیغات را دریافت کرده و آن را در قالب وبلاگ خود قرار می دهید.پس از اتمام کار هر کدام از بازدید کنندگان شما در صفحه وبلاگ کلیک کنند، پنجره پاپ آپ باز می شود و 20 ریال به حساب شما منظور می شود. پس اگر بازدید کننده زیادی داشته باشید می توانید درآمد بالایی داشته باشید. مثلا اگر وبلاگ شما 2500 بازدید کننده در روز داشته باشد، روزانه حدود 50000 ریال درآمد خواهید داشت. همچنین با فعالیت در بخش زیر مجموعه گیری می توانید به درآمد خود بیافزایید.

جهت ثبت نام در سایت پارس پا نیاز به یک معرف دارید که در صورت تمایل می توانید از طریق لینک زیر ما را به عنوان معرف خود ثبت کنید تا ضمن حمایت از وبلاگ سه بعدی بتوانید از خدماتی که بصورت غیررایگان در سه بعدی عرضه می شود به رایگان استفاده نمایید.

*** وبلاگ نویسان عزیزی که بالای 1000 بازدید دارند پس از ثبت نام از طریق لینک زیر، همین جا به ما اعلام کنند تا تصویر آنها را در کنار نتایج جستجوی گوگل قرار دهیم. در صورتی که هرگونه پرسشی داشتید در بخش نظرات اعلام کنید.

یک شنبه 14 دی 1393  7:50 PM
تشکرات از این پست
tachberdee hossein201273
دسترسی سریع به انجمن ها