0

ثبت نام در برنامه صندلی داغ/ سری جدید

 
sayyed13737373
sayyed13737373
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 6674
محل سکونت : گیلان

ثبت نام در برنامه صندلی داغ/ سری جدید
دوشنبه 10 آذر 1393  9:03 PM

بــنام خــــداونـد خـــالق شــادی

صندلی داغ

صندلی داغ

الف) روش ثبت نام و اجرای برنامه صندلی داغ
ضمن سلام و عرض ادب،  صندلی داغ با سری جدید برنامه هایش به سراغ شما آمده است.
آیا امتیاز لازم برای دست یابی به مراحل بالاتر را کسب خواهید نمود؟
آیا از پس مکعب های بازیگوش ،سوالات تست،شم اطلاعاتی،شم پلیسی،شم اقتصادی ،شم سیاسی و ... بر خواهید آمد؟
کافیست  برای سنجیدن خود در این طرح شرکت نمایید تا هم به ما و هم به خودتان روحیه مبارزه و توانایی بالایتان را به اثبات برسانید.
 
کلیه علاقه مندان به شرکت در برنامه، می توانند از روز سه شنبه مورخ 93/09/11 لغایت چهارشنبه 93/10/03 با زدن پست و اعلام نام کاربری، در لیست کاربران علاقه مند به شرکت در برنامه صندلی داغ قرار گیرند.
تبصره 1: پس از پایان مهلت ثبت نام، اسامی کلیه داوطلبین شرکت در برنامه با ارسال پستی در انتهای این تاپیک اعلام و اولین شرکت کننده در برنامه توسط قرعه کشی معرفی می گردد و تاپیکی با عنوان " x  روی صندلی داغ!!!" در تالار صندلی داغ ایجاد می شود.
تبصره 2: انتخاب نفرات بعدی نیز با قرعه کشی خواهد بود.
تبصره 3 : کاربرانی که پس از پایان مهلت ثبت نام علاقه مند به شرکت در برنامه باشند می توانند در خواست ثبت نام خود را  از طریق تاپیک " انتقادات و پیشنهادات تالار پاتوق راسخونی ها " به اطلاع مدیر تالار برسانند تا در صورت امکان در برنامه شرکت داده شوند.
 تبصره 4: مدت زمان اجرای برنامه برای هر میهمان از روز شنبه 8 صبح تا ساعت 20 شب پنج شنبه همان هفته می باشد که کاربران و میهمان برنامه در این بازه زمانی به پرسش و پاسخ می پردازند.
 تبصره 5: در صندلی داغ با چهره ای متفاوت علاوه بر سوالات معمول از سوالات تخصصی در زمینه فرهنگ و مذهب و ... پرسیده می شود .
 تبصره 6: صندلی داغ ها با هم متفاوت خواهد بود و در هر صندلی داغ برنامه ای برای شوکه کردن شما مهمانان و سوال کنندگان خواهیم داشت مثلا امکان دارد که مشاعره ای در صندلی داغ شما باشد و یا 20 سوالی و حدس نقاشی،رنگ آمیزی اعداد،تست هوش ،... و هر آنچه که فکر کنید.
 
 
 
ب) قوانین و مقررات شرکت در برنامه صندلی داغ
ب1)سؤال کنندگان
1- پست اول هر برنامه در اختیار مجري صندلي داغ (مدیر تالار) خواهد بود و در ادامه کلیه کاربران علاقه مند، مجاز به شرکت در برنامه و پرسیدن سئوالات خود از میهمان هستند.
2- سؤالات نامناسب(توهین آمیز ، تمسخر آمیز ، تکراری ، بی محتوا، دارای مضامین نامربوط، مخالف با شئونات فرهنگی و اسلامی و ...) حذف خواهند شد و با متخلف مطابق با مقررات برخورد خواهد شد.
3- کاربران فقط مجاز به پرسیدن سوالات خود هستند و اظهارنظرهای بی مورد و تنش آمیز درباره پاسخ های میهمان یا سئوالات سایر کاربران و تفسیر آنها مجاز نمی باشد.
4- در هر پست فقط امکان پرسیدن 5 سؤال وجود دارد.
5- ارسال پست های متوالی حداکثر به تعداد 2پست مجاز می باشد.
 
ب2)پاسخ دهنده(میهمان)
1- برای هر میهمان یک تاپیک جداگانه افتتاح خواهد شد که کاربران می توانند سوالات خود را در همان تاپیک از نامبرده بپرسند و میهمان نیز در همان تاپیک به آنها پاسخ خواهد داد. 
2- میهمان برنامه در پاسخ دادن به سئوالات کاملا مختار است و می تواند سئوالی را پاسخ ندهد. اما حتی الامکان پاسخگویی به کلیه سئوالات توصیه می شود.
3- میهمان در نوع پاسخگویی به سئوالات آزاد است(طنز، کنایه، رک و پوست کنده و ...).
4- برای پاسخگویی به سؤالات استفاده از دکمه نقل قول الزامی است.(در موارد بسیار ضروری سوال کنندگان نیز می توانند از دکمه نقل قول استفاده نمایند)
5- میهمان با نزدیک شدن به زمان خاتمه برنامه، نسبت به پاسخگویی کلیه سئوالات باقیمانده اقدام و در پستی مجزا،میهمان هفته آینده و کاربری که داغ ترین سئوالات را پرسیده است معرفی می نماید.( درصورت انتخاب نکردن به موقع میهمان بعدی ، این انتخاب توسط مدیر تالار صورت خواهد گرفت.)
 
ج) هدیه برنامه
بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با روابط عمومی،  تا 5000 حسنه برسم  تقدیر و یادبود به میهمانان برنامه تقدیم خواهد شد.
 
 
 صندلی داغ های ما زمینه ای برای کشف مدیران جدید در آینده خواهد بود.منتظر حضور شما هستیم.
 

*هر وقت که سرت به درد آید    نالان شوی و سوی من آیی

چون درد سرت شفا بدادم    یاغی شوی و دگر نیایی*

*پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب    تا در این پرده جز اندیشه او نگذارم*

تشکرات از این پست
mehdi0014 borkhar khodaeem1 nazaninfatemeh nargesza salma57 amirhossein1392 omiddeymi1368 moradi92 namebaran alirezaHmzezadh hessamnice hossein201273 siryahya ravabet_rasekhoon ma23hasan haj114
دسترسی سریع به انجمن ها