0

تيراندازي

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

رحیمی: حضور قدرت‌های تیراندازی جهان در آسیا کار را سخت کرده است
یک شنبه 30 شهریور 1393  7:53 AM

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان گفت: بیشتر قدرت‌های جهان در آسیا هستند به همین دلیل باید توجه کرد که در این میان گرفتن نتیجه در بازی‌های آسیایی کار سختی است.

ابراهیم رحیمی در پایان مسابقات تیراندازی بازی‌های آسیایی اینپچئون در ماده 10 متر اظهار داشت: شما باید توجه داشته باشید که اکثر قدرت‌های تیراندازی جهان از آسیا و کشورهای کره، چین، ژاپن، هند و ... هستند و به تازگی ویتنام همه به آنها اضافه شده است.

وی در ادامه افزود: در شرایطی که رقبا برای کسب مدال تلاش می‌کنیم ما متاسفانه اعزامی نداشته‌ایم و برخی اردوهای‌مان نیز لغو شده است. ما در این مسابقات باز هم از کمبود تجربه ضربه خوردیم و نتوانستیم آن طور که باید و شاید نتیجه بگیریم. در ورزشی مثل تیراندازی باید از نظر استقامتی و ذهنی قوی باشی که تقویت ذهن جز با حضور در مسابقات مختلف مهیا نمی شود، موردی که ما تقریبا از آن محروم هستیم.

  تیرانداز کشورمان خاطر نشان کرد: نتیجه‌ای که در بازی‌های آسیایی اینچئون به دست آوردیم نتیجه‌ای نبود که فکرش را می‌کردیم. عملکرد ما خیلی قوی نبود. در این مدت مربی ما با تمام نبود امکانات و سختی‌ها ساخت و دم نزد و مشکلات ما را به جان خرید اما ما نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: ما با وجود کم و کاستی‌ها با حریفانی رقابت کردیم که یک سال تمرین و مسابقه داشتند. ما در حالی در مسابقات آسیایی شرکت کردیم که به خاطر تحریم‌ها فشنگ نداشتیم و در اردوهای خارجی شرکت نکردیم.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها