0

اصفهان طوفانی نمی‌شود

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

اصفهان طوفانی نمی‌شود
سه شنبه 13 خرداد 1393  11:48 AM

2d-inner-15.jpgاصفهان طوفانی نمی‌شود ‌ 

رییس اداره هواشناسی اصفهان گفت: شرایط آب و هوایی اصفهان در روزهای آینده دچار طوفان شدید نخواهد شد و در استان اصفهان نیز طوفان نخواهیم داشت.

نوید حاج بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه اصفهان، با بیان اینکه شرایط آب و هوایی اصفهان در روزهای آینده دچار طوفان شدید نخواهد شد، اظهار کرد: از امروز تا پنج شنبه‌ -15 خرداد- بارش رگباری پراکنده بهاری را خواهیم داشت که گاهی با رعد و برق همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه وزش باد شدید همراه با گرد و خاک برای اصفهان پیش بینی می‌شود، افزود: سرعت این بادها 50 تا 60 کیلومتر است که بر اساس اطلاعات، باد شدید محسوب نمی‌شود و نمی‌توان آن را طوفان نامید، اما هم اکنون در حال تنظیم اطلاعیه‌ای برای مرکز حوادث استان هستیم.

رییس اداره هواشناسی اصفهان با بیان اینکه اصفهان دچار طوفانی هم‌چون طوفان تهران نخواهد شد، ادامه داد: وزش باد شدید بسته به مناطق گوناگون متفاوت است. ورزش باد از 15 متر بر ثانیه تا وزش 50 تا 60 کیلومتر در ثانیه در بعضی از مناطق را خواهیم داشت.

حاج بابایی خاطر نشان کرد: باد شدید در استان همراه با گرد و خاک خواهد بود و ممکن است برای بیماران تنفسی آسیب زا باشد، اما در این مورد باید مسؤلان بهداشتی و درمانی استان اظهار نظر کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی وبسایت منبع: www.isna.ir

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها