0

محبوب ترین گزینه‌ برای سرمربیگری بارسلونا گواردیولا نیست

 
mohammad98
mohammad98
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 6815
محل سکونت : خراسان

محبوب ترین گزینه‌ برای سرمربیگری بارسلونا گواردیولا نیست
شنبه 30 فروردین 1393  2:25 PM

 نشریه مارکا چاپ مادرید با استناد به نتایج یک نظرسنجی از کاربران سایت اینترنتی خود، یورگن کلوپ، سرمربی تیم بورسیا دورتموند آلمان را به عنوان محبوب‌ترین گزینه برای هدایت بارسلونا در فصل آینده معرفی کرد.

 

ناکامی‌های پی‌درپی بارسلونا در سال 2014 که دست این تیم را از همه جام‌های این فصل کوتاه کرده است، شمارش معکوس را برای برکناری خرارد مارتینو، سرمربی آرژانتینی آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا آغاز کرده است و طبق نظرسنجی نشریه مارکا، کلوپ که دو قهرمانی پی‌درپی در بوندس‌لیگا (سال‌های 2011 و 2012) را برای بورسیا دورتموند به ارمغان آورد و این تیم را فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند،‌ بهترین گزینه برای گرفتن جای مارتینو است.

 

در نظرسنجی مارکا، کلوپ از سوی 31.3 درصد کاربران سایت مارکا به عنوان بهترین گزینه هدایت بارسا در فصل آینده انتخاب شده است. این در حالی است که 21.4 درصد از کاربران معتقد بودند، پپ گواردیولا، سرمربی پیشین کاتالان‌ها که اکنون هدایت بایرن مونیخ را بر عهده دارد باید به نیوکمپ برگردد.

 

لوئیس انریکه، سرمربی پیشین تیم بارسلونا B با 16 درصد آرای شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی سومین گزینه است و در کمال تعجب 13.4 درصد کاربران هم خواهان ماندن تاتا مارتینو در بارسلونا بودند.

 

در این نظرسنجی گزینه‌های دیگری هم وجود داشتند که این افراد به ترتیب ارنستو والورده، سرمربی والنسیا با 6 درصد، میشل لادروپ (سرمربی اسپانیایی پیشین سوانزی) با 4.8 درصد، فرانک دی‌بوئر (سرمربی هلندی آژاکس) با 3.6 درصد و روبرتو مارتینس (سرمربی اسپانیایی اورتون) با 3.5 درصد آرای کاربران به عنوان بهترین گزینه‌ها برای هدایت بارسلونا در فصل آینده معرفی شده‌اند.

 

صرفنظر از پپ گواردیولا، یورگن کلوپ در میان سایر گزینه‌ها تجربه بیشتری برای هدایت بارسلونا دارد. او فصل پیش یکی از گزینه‌های اصلی رئال مادرید برابر پر کردن جای ژوزه مورینیو بود اما در نهایت کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی کهکشانی‌ها انتخاب شد. کلوپ تا ماه ژوئن سال 2016 با دورتموند قرارداد دارد.

 


تسنیم

هر که دارد هوس کربُــبَـــلا بسم الله

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها