0

حمله هوادارن رئال مادرید به گزارشگر الكلاسيكو در شبكه 3

 
mohammad98
mohammad98
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 6815
محل سکونت : خراسان

حمله هوادارن رئال مادرید به گزارشگر الكلاسيكو در شبكه 3
جمعه 29 فروردین 1393  6:49 AM

 پیمان یوسفی مجری برنامه های ورزشی تلویزیون و البته گزارشگر برجسته فوتبال كه نامش را در بین 4 گوینده محبوب صداوسیما ثبت كرده، حالا مورد انتقاد شدید هواداران رئال به خاطر هواداری اش از بارسلونا در جریان الكلاسیكوی دیشب قرار گرفته است.

 

در همین زمینه سایت هواداری رئال مادرید در ایران نوشت:

گزارش شگفت انگیز پیمان یوسفی که با حمایت یکجانبه اش برای بارسلونا همراه بود، با موجی از انتقادات از سوی مادریدیسموها همراه بود. برخی از کامنت های مرجع خبری رئال مادرید از دیشب تاکنون در زیر آمده است.

 

- شگفت انگیز است که چطور در رسانه ملی که داعیه بی طرف بودن دارد، این گونه یک گزارشگر با پرچم و پیراهن بارسا از تیم محبوبش حمایت می کند و بارترا، بازیکن بارسا را "طفلک" بخواند!

 

- آقای پیمان یوسفی گزارشگر عزیز هواداران بزرگترین تیم دنیا هرگز غرض ورزی های شما را فراموش نخواهند کرد به امید حرفه ای شدن شما دوست عزیز که هنوز بعد از این همه سال در لحظاتی که تحمل شکست را ندارید کنترل خودتان را از دست داده و سخنانی بر زبان آوردید که مرور دوباره آنها میتواند کمک شایانی در بهبود سطح روانی شما داشته باشد تا در لحظاتی که وظیفه شما گزارش فوتبال است و نه اظهار نظر شخصی و کری خوانی.

 

- یوسفی تا صبح خوابش نبرده. خیلی یك طرفه و چرت گزارش می کرد. اما بیل خوب حالی ازش گرفت.

 

- پیمان یوسفی بی منطق، واسه اینکه ارزش قهرمانی رو بیاره پایین، همش می گفت البته کوپا در بازی های داخلی اهمیتش کمه.

 

- سوتیای یوسفی: بیل تو بارسا فصل خوبی نداشته!! طفلکی بارترا مصدوم بود و نتونس خودشو نشون بده!! جانبداریش از بارسا: رئال جلو بایرن حذفه. قهرمانی رو به رئال تبریک میگم و آرزوی جام بیشتر واسه بارسا در سال های آینده دارم.

 

- واقعا برای پیمان یوسفی متاسفم. بارسایی بودنش برام ثابت شد. داره میگه با تمام احترامی برای رئالی ها قائلم اما حذف بایرن مونیخ تو چمپیون تقریبا محاله...

 


جام

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها