0

اقتصاد مقاومتی بهترین مصداق امر به معروف و نهی از منکر است

 
gozarmovaghat1372
gozarmovaghat1372
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 1046
محل سکونت : مازندران

اقتصاد مقاومتی بهترین مصداق امر به معروف و نهی از منکر است
پنج شنبه 22 اسفند 1392  10:38 AM

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری جایگاه اقتصاد مقاومتی را در نظام اسلامی حیاتی توصیف کرد و گفت : اقتصاد مقاومتی بهترین مصداق امر به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش بشارت نیوز حجت الاسلام والمسلمین علی معلمی  روز دوشنبه در جشنواره تجلیل از برترین های شجره طیبه صالحین سپاه کربلا مازندران در محل حسینیه عاشقان ساری افزود : اقتصاد مقاومتی پیوسته در کلام و بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین شده و مورد تاکید قرار گرفته است.

وی اظهار داشت : مفهوم اقتصاد مقاومتی مصادیقی چون مصرف کمتر و بازدهی بیشتر و حداکثری و صرفه جویی در منابع را به خود اختصاص می دهد.

امام جمعه قائمشهر بر حذف سفرهای غیر ضروری و صرفه جویی در سفرهای خارجی مسوولان دولتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید کرد و گفت : اقتصاد مقاومتی جبهه مستحکمی در برابر تحریم ها است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران هم با اشاره به نقش طرح صالحین در تعالی اجتماعی گفت: طرح صالحین در واقع پشتوانه و عقبه فرهنگی و معنوی نهاد مقدس بسیج است که به آن قوت می بخشد و جان و روح می دهد.

سردار سید محمد تقی شاهچراغی افزود : مردمی بودن، معنویت ، تقوا و ایمان الهی از ویژگی های تفکر بسیجی به شمار می رود و طرح صالحین این شاخصه ها را تامین می کند. 

وی ادامه داد : دین محوری ، معنویت گرایی و تقوا جامعه بویژه بسیجیان را در برابر تهدیدات و حوادث مصونیت می بخشد.

شاهچراغی اظهار داشت : فرهنگ بسیج امنیت بخش است و توانست فرهنگ متعالی را در سطوح و لایه های اجتماعی گسترش دهد

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها