0

موتوری که طی الارض کرد! / سند

 
gozarmovaghat1372
gozarmovaghat1372
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 1046
محل سکونت : مازندران

موتوری که طی الارض کرد! / سند
پنج شنبه 22 اسفند 1392  10:32 AM

ر یک اتفاق نادر و جالب در شهرستان فریدونکنار فردی که برای گرفتن خلافی موتور خود به پلیس+10 مراجعه می کند با قبض جریمه ای رو به رو می شود که سه تخلف ثبت شده در آن حیرت وی را بر می انگیزد.

به گزارش خبرنگار ما، تخلف اول مربوط به شهرستان فرد مورد نظر و دو تخلف دیگر در یک روز و در یک ساعت در خیابان امام شهرستان بهشهر ذکر شده  و شرح تخلف عدم توجه به اخطار و تذکر پلیس و مورد دوم عبور از محل ممنوع و ورود ممنوع بوده است و نحوه تحویل دوبرگی قید شده است.

نکته جالب اینجاست که این فرد، فروشنده یک فروشگاه کفش در پاساژ قائم (عج) شهرستان فریدونکنار می باشد و هرگز حتی به شهرستان بابلسر نیز با این موتور طی طریق نکرده است.

بر اساس برگه ای که پلیس+10در خلافی وسیله نقلیه این فرد ذکر کرده است ساعت اعمال جریمه 12:25 دقیقه می باشد، این در حالی است که این فرد در این ساعت مشغول جمع نمودن بساط فروشگاه خود می باشد.

در گفتگویی که خبرنگار ما با این فرد انجام داد، وی ضمن ابراز شگفتی از این موضوع گفت: مبلغ یکصد هزار تومان در مجموع باید به عنوان جریمه پرداخت نمایم در حالیکه از 40 هزار تومان آن کاملا بی خبرم.

وی افزود: با توجه به اینکه بر اساس قانون باید برای احقاق حق خود به شهرستان بهشهر بروم همین مبلغ باید هزینه گردد تا معلوم شود این امر صحت دارد یا خیر و در ضمن اصلا معلوم نیست که این مبلغ بخشیده شود یا نه.

به هر حال انتظار می رود این قشر زحمتکش که در گرما و سرما به مردم خدمات می دهند رعایت انصاف را نیز در حق مردم بنمایند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها