0

صبح بخير آقاي توكلي؛ عزت ملی را روحاني لگدمال کرده؟

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

صبح بخير آقاي توكلي؛ عزت ملی را روحاني لگدمال کرده؟
سه شنبه 20 اسفند 1392  12:04 PM


اخبار سیاسی - به احمد توکلی؛ عطف به دفاع از عزت ملی و فرياد «واعزتا»يش!
صبح بخير آقاي توكلي؛ عزت ملی را روحاني لگدمال کرده؟

  یکی از شاخصه‌هاي طیفی از برادران اصولگرا این است که فن خطابه و موعظه را خوب بلدند ولی نه برای خودی‌ها و رفقا، بلکه برای غیرخودی‌ها و رقبا!. هر وقت پای فساد و یا سوء مدیریت هم تیمی‌ها در بین بوده است، اغماض و سکوت در کنار بهره‌مندی از نعمت‌های بیکران دیدن و نگفتن رویه غالب بوده است، ولی زمانه‌ای که تصمیم گیرندگان و مجریان قانون از هم تیمی آنها نباشند، این برادران امتحان پس داده، زمین و زمان را بهم بافته‌اند تا بلکه با مظلوم‌نمایی و تظاهر به حقانیت! مدیران طيف مقابل را با بي انصافي تمام و كمال زیر سوال ببرند و...

اخبار,اخبار سیاسی,توكلي,عزت ملی

 

داشتم نامه دکتر توکلی به آقای روحانی را در سایت متعلق به ايشان مرور می‌کردم که عطف دفاع از عزت ملی که برادر عزیز ذیل همین کلمه ارزشی نامه خود را مرقوم نموده بودند، بنده نیز عطف به همین کلمه ارزشی عزت ملی، نکات زیر را به ايشان یادآوری مي‌نمایم، باشد که نقش اصل‌کاری‌ها نیز در این نامه مورد توجه دوباره بوده باشد.

آقای احمد توکلی در فرازی از نامه خود عنوان نموده‌اند «در وضعیت فعلی که در حال انجام مذاکرات مهم پیرامون حقوق ملت شریف ایران در مصافی ناعادلانه با دشمنان ایران و اسلام هستیم، هرچه این عزت‌مندی بیشتر حفظ و تقویت شود، توفیق فرزندان انقلاب در مذاکرات افزون خواهد شد.»

سوال من از آقاي توکلی این است که بینی بین‌اله...چه کسانی و کدام جریاناتی ملت ایران را در نقاب ارزش و ادعای مبارزه با فساد به شکلی نرم و براندازانه به مصافی ناعادلانه مجبورکردند؟ بنده هیچ دلم نمي‌خواهد به علل واقعی حوادث تلخ 88 بپردازم که هم شما واقفید و هم اکثریت ملت، منتها آن زمانه‌ای که با ادبیاتی فاخر!! که حتی زیبنده خدمتگذار و نیروی خدماتی یک شرکت دولتی هم نبود،

 

دشمنان ایران و اسلام را تحریک مي‌کردند و هل من مبارز مي‌طلبیدند تا از جیب ملت هزینه کنند تا دوران عوام‌فریبی خویش را سر کنند، چرا شما بزرگوار سکوت کرده بودید که هیچ، بلکه با تمام توان، رقبایتان را فتنه گر و یاغی به مردم معرفی مي‌کرديد؟!

آقای توکلی؛ این مشیت الهی است که سکوت در برابر ظلم و تحقیر ملتی را در پی خواهد داشت، و اگر مدعیان بصیرت دیروز که هرجنبنده ذی‌شعوری را برچسب فتنه و ضد ولایت مي‌چسباندند، اندکی مورد نقد شما و برادران اصولگرا بودند، امروز در چنين وضعیتي قرار نمي‌گرفتیم.

آقای احمد توکلی شما یکی از نمایندگان قابل احترام هستید که در کنار زرنگی‌ها و فرصت‌طلبی‌هایي که غالب برادران اصول گرا دارند، یک شاخصه مردم پسند هم دارید و آن اینکه تلاش مي‌کنید صدای مخالفین خود را بشنوید...

آقای توکلی بنده بیش از دویست یادداشت در نقد افراطیون در آن زمان خطر و فتنه سواری در سایت شما نوشته بودم، که متاسفانه در آرشیو سایت شما یادداشت‌های بنده بدون عنوان نویسنده همچنان حفظ شده است، چکیده نقد من به برادران اصول گرا درآن زمان این بود که از دیانت و ارزشها بهره ابزاری نبریم، به نام ولایت نظام را تضعیف نکنیم، منتقدین خود را فتنه گر و...خطاب ننماییم، برای مدیریت‌ها، امام زمان (عج) را به چالش نکشیم، بخاطر پول از بصیرت‌هاي علوی کپی برداری تقلبی نداشته باشیم، جلوی هتاکان به مراجع و شخصیت‌های که مردم دوستشان دارند را بگیریم، در حرم امام خمینی (ره) به بیت امام توهین ننماییم، در نقاب ولایت مداری، باندبازی و تیم گرایی نداشته باشیم و.... ولی نتیجه این نقدهای شهروندی چه شد؟

حالا شما بزرگوار در قامت یک نماینده مردمی ظاهر شدید و از آقای روحانی که سیاست خارجه‌اش بی‌اجازه رهبری نفس نمي‌کشد، سوال کردید که در مصاف ناعادلانه فلان شدیم و بهمان؟ و فرياد واعزتا سر مي‌دهيد...؟

اول شما جواب بدهید که چرا در کنار برادر حدادعادل رفیق شفیقتان، بی عدالتی‌های چهار ساله گذشته را ندیده گرفتید و حتی در برهه‌ای برای یکدست کردن صدای عوام‌فریبی و هیاهوي 8 ساله، تلاش نمودید بجای علی لاریجانی، حدادعادل رئیس مجلس شود؟

آقای احمد توکلی؛ اول شما جواب بدهید که چرا با اغماض و مدارا‌ي مشکوک، تمام رقبای احمدي‌نژاد را سران فتنه ناميدید تا سوء مدیریتها هم در درون و هم درعرصه برونی چنان رواج یافت که به نام مبارزه بافساد و عدالت!، اختلاس سه هزار ميلیاردی و آنهم با نقش برخی نمایندگان شکل گرفت؟

آقای توکلی؛ بابک زنجانی چگونه و با شراکت و همراهی چه کسانی توانست بابک ميلیاردی شود و نبض وزارت نفت را دردست بگیرد؟

آقای توکلی؛ شما اول بفرمایید که چرا برخی دوستان مدعی بصیرت در نقاب بصیرت افزایی ميلیونها و بلکه میلیاردها از بیت المال سرکشیدند و بجای دور زدن تحریم‌ها مردم را دراصل دور زدند؟

آقای توکلی عزیز؛ نماینده باید شجاع باشد، بینی‌بین‌اله، علت‌العلل سوء مدیریت‌ها چه کسی و یا چه کسانی بودند که شما هنوز هم نمي‌خواهید و یا بخاطر ملاحظاتی از گفتن اصل کاری‌ها واهمه دارید؟

آقای توکلی؛ اجازه بدهید فقط با طرح یک سوال افکار عمومی را به علت العلل تحقیر ملت رهنمون نمایم، چرا هنوز که هنوز است افراطیون از تریبونهای نماز جمعه سوء‌استفاده مي‌نمایند؟ آقای توکلی آیا داوران حق بازی هم دارند؟ 

مخلص کلام اینکه: آقای دکتر توکلی و رفقا؛ شما در پیشگاه ملت باید جواب پس دهید، این از عجایب جامعه ماست که جماعتی می‌زنند، خراب مي‌کنند، خزانه مملكت را به غارت مي‌برند و... و تازه فرافکنی هم مي‌نمایند!

اخبار سیاسی - بهار نیوز

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها