0

طلاها را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارید

 
lindhfvhidld
lindhfvhidld
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : فروردین 1391 
تعداد پست ها : 3872
محل سکونت : بوشهر

طلاها را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارید
یک شنبه 18 اسفند 1392  12:20 PM

 سرهنگ بارانی با اشاره به پیشِ رو بودن ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز و افزایش انگیزه سارقان در این ایام، به تسنیم اظهار داشت: با توجه به اینکه در روزهای آخر سال خرید از مراکز تجاری به اوج خود می‌رسد و ازدحام در این مراکز در بالاترین حد خود قرار دارد، از این رو فرصت مناسبی برای سارقان و جیب‌برها بوجود می‌آید تا با سوءاستفاده از شلوغی معابر و مراکز خرید اقدام به سرقت پول نقد و طلا و جواهر مردم در این روزها کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر ادامه داد: از این رو با توجه به این موضوع به مردم و به خصوص خانم‌ها توصیه می‌شود تا از همراه داشتن پول نقد خودداری کنند و سعی کنند تا با استفاده از دستگاه‌های POZZ،‌ مایحتاج خود را توسط کارت‌های عابر بانکی تهیه کنند.
وی همچنین با اشاره به تعطیلات نوروزی و خالی ماندن برخی از منازل در این روزها گفت: خانواده‌ها توجه‌ داشته باشند که در ایام تعطیلات عید نوروز و مسافرت برخی از هموطنان و به طور طبیعت خالی شدن منازل آن‌ها فرصت مناسبی را برای سارقان منازل فراهم می‌آورد تا با سوءاستفاده از این فرصت، اقدام به سرقت منازل کنند. لذا خانواده‌ها هشیار باشند که در این روزها از قرار دادن پول و طلا در منزل خودداری کنند و برای پیشگیری از سرقت آنها یا طلاهای خود را همراه خود ببرند و یا آنها را تبدیل به پول نقد کنند و در بانک قرار دهند.
بارانی بهترین راهکار برای در امان ماندن از سرقت طلا و جواهر را استفاده از صندوق امانات بانک‌ها خواند و در ادامه افزود: خانواده‌ها می‌توانند همچنین از امکان امانت گذاشتن طلا و مسکوکات خود نزد طلافروشی‌ها و صرافی‌ها نیز بهره مند شوند.
وی در پایان با تاکید بر افزایش گشت‌های پلیس آگاهی این استان در ایام نوروز، از خانواده‌هایی که در ایام نوروز در نظر دارند به مسافرت روند خواست تا همسایگان مورد وثوق خود را در جریان سفر خود قرار دهند تا موارد مشکوک را به پلیس اطلاع دهند.

 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها