0

همراهی استاد و کارشناس بورس با تالار بورس

Eetedal
Eetedal
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 31

پاسخ به:همراهی استاد و کارشناس بورس با تالار بورس
یک شنبه 22 دی 1392  1:48 PM

نقل قول nikbakht88

بنام خدا

همراهی استاد و کارشناس بورس با تالار بورس

تالار بورس راسخون- بورس را آسان فرابگیرید

ضمن سلام و عرض ارادت به راسخونی های گرامی

فعالیت در بورس بخصوص برای تازه واردان، حساسیت زیادی در بر دارد. مفتخرم به معرفی یکی از کارشناسان و اساتید این حرفه در سایت راسخون. انشاالله با حضور گرم استاد اعتدال (با نام کاربری Eetedal)، سوالات تخصصی مشتاقان بورس و سرمایه گذاری در آن، پاسخ داده خواهد شد. و توصیه می کنم قبل از هر اقدامی با مشورت و دریافت مشاوره از بزرگان بورس، موفقیت خود را در این عرصه چندین برابر کنید.

از راسخونی های عزیز درخواست دارم قبل از هر پرسشی مطالب آموزشی موجود در تالار بورس را مطالعه بفرمایند و اگر سوالی باقی ماند، مطرح نمایند.

همچنین، از استاد بی نهایت سپاسگزارم که دعوت بنده را پذیرفتند و با وجود مشغله کاری در دانشگاه و ...، ما راسخونی ها را از آگاهی های خود دریغ ننمودند.

آرزوی توفیق برای ایشون و علاقمندان به بورس دارم.

موفق باشید.

با سلام

از دعوت شما سپاسگذارم

از اینکه در این جمع هستم بی نهایت خوشحال و باعث افتخار این حقیر می باشد.

از دوستان عزیز هم استدعا دارم سوالات خود را در زمینه بورس و سهام در این تایپیک بپرسند که در حد سوادم و در حد فرصت پاسخ خواهم داد در ضمن در رابطه با موضوعات و تحلیل های شخصی یک تایپیک ایجاد شده که از آن هم می تواید استفاده کنید.

انششالله در وقت بیشتری در خدمت همه دوستان خواهم بود.

اسطوره صنعت بورس وارن بافت :
<<فرقی نمی کند که می خواهم سهام (stocks) بخرم یا جوراب (socks) ، من دوست دارم کالای با کیفیت را وقتی تخفیف خورده خریداری کنم >>

مدیر تالار بورس راسخون

تشکرات از این پست
nikbakht88 zahra7720 ravabet_rasekhoon rasekhoon_m AliFanoodi salma57 javid1000 ashkbous
دسترسی سریع به انجمن ها