0

دکور جشن تولد

 
mehrgan59
mehrgan59
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1392 
تعداد پست ها : 1893

دکور جشن تولد
سه شنبه 5 آذر 1392  1:16 PM

اگر تولد فرزندتان در پیش است، وقت آن است که دست به کار شوید. ما به شما ایده‌هایی برای تزیین خانه می‌دهیم که برای میهمانی‌ای که در پیش دارید، زیاد متحمل هزینه نشوید و دکوری زیبا برای جشن‌تان آماده کنید.

بیشتر ایده‌ها شامل بادکنک می‌شوند؛ چرا که نه؟ بادکنک‌ها ارزان بوده و استفاده از آن‌ها آسان است، و با رنگهای براق و متنوع تاثیر زیادی روی بیننده می‌گذارند و علاوه بر این‌ها بچه‌ها دوست دارند برای به دست آوردن آن‌ها با هم رقابت کنند.

1. باغچه پر از بادکنک:

برای برگزاری میهمانی در محوطه بیرون از خانه، چند بادکنک را با نخ به محوطه چمن خانه ببندید.

2. نوار بادکنکی:

با نخ چند بادکنک را به یک نخ وصل کنید. اگر با گاز هلیوم بادکنک‌هایتان را باد کنید، می‌توانید با آنها یک طاق درست نمایید.

3. بستنی‌های بادکنکی:

با استفاده از کاغذهای رنگی مناسب، برای باکنک‌های‌تان قیف درست کنید تا بادکنک‌های معمولی خود را به بستنی‌های شناور در هوا تبدیل کنید.

جشن تولد سبز را نیز مشاهده کنید و از خلاقیت خود برای زیباتر کردن هر لحظه این تولد بدون آسیب به محیط زیست و صرف هزینه نه چندان زیاد، لذت ببرید.

4. آویزهای کاغذی:

می‌توانید کاغذ رنگی و وسایل تزئینی را از فروشگاه تهیه کنید، ولی درست کردن آنها تنها چند دقیقه زمان می‌برد و البته با هزینه کمتر.

چند کاغذ کِشی رنگی تهیه کنید؛ آنها را به فرم مارپیچ ببرید  و با لبه خط‌کش، یا چاقو آن را فر کرده و از سقف آویزان کنید تا منظره‌ای جالب و مفرح ایجاد شود.

5. بادکنک و سفره‌های رنگی:

با استفاده از پلاستیکهای رنگی و بادکنک، این تزئین ارزان و قابل ستایش را برای سقف درست کنید.

می خواهید بچه‌ها را خوشحال‌تر کنید؟ این کلاه‌های تولد را ببینید و به سادگی آنها را درست کنید.

6. دکور دخترانه:

می‌توانید مقداری تور رنگی با قیمت ارزان از بازار تهیه کرده و دور میزی که قرار است کیک تولد آنجا سرو شود، بکشید. همینطور می‌توانید با سلیقه خودتان تزئینات دیگری نیز به آن اضافه کنید.

7. دکور با میز غذا:

در این ایده آسان و ارزان، از بادکنک و روبان‌های رنگی استفاده شده است. راهی جالب و راحت برای اینکه حس جشن تولد به میهمانی خود بدهید. میز غذا را هم نزدیک آن بگذارید تا تزئینات بیشتر به چشم بیاید.

یادتان نرود می توانید با روبان‌های زیبا به کیک تولد نیز جلوه خاصی ببخشید و همه را شگفت‌زده کنید.

تشکرات از این پست
fatemeh74
دسترسی سریع به انجمن ها