0

خبرهای ویژه از مسابقات وبلاگنویسی

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

پاسخ به:خبرهای ویژه از مسابقات وبلاگنویسی
دوشنبه 6 آبان 1392  6:26 PM

شروع به كار جشنواره وبلاگ‌نويسی «سبط‌النبی(ع)»

گروه فضای مجازی: مرحله اول جشنواره وبلاگ‌نويسی «سبط‌النبی(ع)» با هدف ترويج ابعاد سيره امام حسن مجتبی(ع) آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا)، با پايان يافتن زمان ثبت‌نام، مرحله اول جشنواره وبلاگ‌نويسی «سبط النبی(ع)» با هدف ترويج هر چه بيشتر ابعاد شخصيتی و سيره‌ حضرت امام حسن مجتبی(ع) در جامعه آغاز شد.

از ديگر اهداف جشنواره می‌توان به شناخت و‌ آشنايی هر چه بيشتر دوستداران اهل بيت عصمت و طهارت‌(ع)‌ با شخصيت والای امام حسن مجتبی(ع)، ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقه‌مند به اهل بيت عصمت و طهارت به ويژه امام حسن مجتبی(ع)، تلاش در راستای حضور پرنشاط علاقه‌مندان به اهل بيت(ع) در فضای مجازی و ارائه آثار فرهنگی ادبی در قالب جشنواره (به ويژه كشف و شناسايی استعدادهای برتر جامعه اسلامی كه ظرفيت فرهنگی و هنری خود را در راه شناخت اهل بيت(ع) داشته‌اند)، معرفی وبلاگ‌های نمونه و استاندارد از لحاظ فنی و محتوايی به علاقه‌مندان فعاليت در اين زمينه، توسعه فرهنگ رفيع اهل بيت عصمت و طهارت (ع) از طريق فضای مجازی اشاره كرد.

كنگره بين‌المللی سبط النبی(ع) طی سال جاری در حوالی ايام شهادت آن حضرت، يعنی اوايل ماه ربيع‌الاول و دی‌ماه در بخش‌هايی همچون وبلاگ‌نويسی و شعر برگزار می‌شود كه فراخوان برگزاری اين دو بخش از سوی برگزاركنندگان آن اعلام شده است.

همه شركت‌كنندگان بايد از ۵ مردادماه با مراجعه به وبگاه جشنواره، فرم مربوط به شركت در جشنواره را تكميل و ارسال می‌كردند.

ثبت‌‌نام در اين جشنواره در وبگاه جشنواره فرهنگی ـ هنری جوانان مسجد به نشانی www.javananemasajed.ir از ۵ مرداد آغاز و تا ۲ آبان‌ماه ادامه داشت. همچنين ۱۵ آذرماه فهرست نفرات برتر به مرحله نهايی اعلام خواهد شد.

اجرای مرحله نهايی جشنواره و برگزاری مراسم اختتاميه متعاقباً اعلام می‌شود. همچنين به 30‌ اثر برگزيده با توجه به رتبه، تنديس جشنواره به همراه هدايای نقدی و فرهنگی اهدا می‌شود.
برای مشاهده سايت جشنواره اينجا را كليك كنيد!

 

مهربان همیشگی من... خودت گفتی:ادعونی استجب لکم... بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا...
گوش کن... این منم که اینروزها بیش از همیشه میخوانمت... اجابت کن مرا...

 

تشکرات از این پست
rasekhoon_weblog
دسترسی سریع به انجمن ها