0

خبرهای ویژه از مسابقات وبلاگنویسی

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

پاسخ به:خبرهای ویژه از مسابقات وبلاگنویسی
دوشنبه 6 آبان 1392  6:23 PM

مسابقه وبلاگ‌نويسی «ايمان‌، قلم‌، شجاعت» برگزار می‌شود

گروه فضای مجازی: مسابقه وبلاگ‌نويسی «ايمان‌، قلم‌، شجاعت» با هدف تجليل از دانش‌آموزان پسر وبلاگ‌ خمينی‌شهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا)، مسابقه وبلاگ‌نويسی «ايمان‌، قلم‌، شجاعت» با هدف تجليل از دانش‌آموزان پسر وبلاگ‌نويس خمينی‌شهر و نكوداشت هفته بسيج دانش‌آموزی از سوی معاونت سايبری حوزه شهيد فهميده خمينی‌شهر برگزار می‌شود.

شركت برای تمامی دانش‌آموزان شهرستان خمينی‌شهر آزاد است و محدوديت سنی خاصی ندارد‌. موضوع وبلاگ‌نويسی در اين مسابقه آزاد است‌. مهلت ثبت‌نام در مسابقه از 2 آبان ماه آغاز شده و تا 8 آبان‌ماه (روز شهادت حسين فهميده و روز بسيج دانش‌آموزی‌) ادامه دارد. شركت‌كنندگان ‌كه بيش از يك وبلاگ دارند، می‌توانند برای هر وبلاگ مجزا ثبت نام كنند و محدوديتی در ثبت نام وجود ندارد.

مسابقه لينك وبلاگ‌‌های برتر در وبلاگ حوزه و وبلاگ‌های واحدهای مقاومت حوزه، حمايت از وبلاگ‌های برتر در سايت‌های ديگر، درج لينك تمامی وبلاگ‌های شركت‌كننده در سايت «تركش خاموش» پس از پايان مسابقه، قدردانی از وبلاگ‌نويسان برتر در مراسم ويژه در پايان مسابقه، ثبت دامنه ir برای وبلاگ‌های برتر و طراحی قالب اختصاصی ويژه برای وبلاگ‌های برتر شركت‌كننده در مسابقه و وبلاگ‌های ارزشی از مزايای شركت در اين مسابقه عنوان شده است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در اين مسابقه می‌توانند به پايگاه اينترنتی www.fahmidekh.ir مراجعه و يا از طريق لينك زير وارد صفحه ثبت‌ نام اين مسابقه شوند.
برای ورود اينجا را كليك كنيد!

http://tarkesh5.ir/blog/?page_id=228

 

مهربان همیشگی من... خودت گفتی:ادعونی استجب لکم... بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا...
گوش کن... این منم که اینروزها بیش از همیشه میخوانمت... اجابت کن مرا...

 

تشکرات از این پست
rasekhoon_weblog
دسترسی سریع به انجمن ها