0

خبرهای ویژه از مسابقات وبلاگنویسی

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26938
محل سکونت : سپاهان ایران

خبرهای ویژه از مسابقات وبلاگنویسی
دوشنبه 6 آبان 1392  6:21 PM

داوران جشنواره سراسری «معمار انقلاب» معرفی شدند

گروه فضای مجازی: داوران نخستين جشنواره وبلاگ‌نويسی معمار انقلاب كه در تبريز برگزار می‌شود انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) به نقل از روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربايجان‌شرقی، علی داننده گفت: سجاد قربان‌اوغلی، مدير موسسه فناوری اطلاعات موسسه تنظيم و نشر آثار امام(ره)،‌ جهانگير قاسمی‌، مدير موسسه فرهنگی تنظيم و نشر آثار حضرت امام(ره)، ‌عزيز جوان‌پور‌، رئيس سازمان اسناد ملی شمال‌غرب كشور، حجه‌الاسلام ‌مجتبی نظری‌، استاد حوزه و دانشگاه و ‌محمد زارع‌پور‌، نويسنده و پژوهشگر به عنوان داوران نخستين جشنواره وبلاگ‌نويسی معمار انقلاب كه در تبريز برگزار می‌شود، انتخاب و معرفی شدند.

وی حضور وبلاگ‌نويسان از سراسر كشور در اين جشنواره را مطلوب ارزيابی كرد و گفت: اين جشنواره دومين تجربه‌ اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درباره وبلاگ‌نويسی است و پيش از اين جشنواره وبلاگ‌نويسی قرآنی نيز توسط اين اداره‌ كل برگزار شده كه با استقبال قابل توجه وبلاگ‌نويسان مواجه شد.

اين جشنواره با هدف فراگيرسازی انديشه‌ها و آرمان‌های ناب حضرت امام خمينی(ره)،‌ تبيين و ترويج و نهادينه كردن انديشه‌های دينی و سياسی حضرت امام(ره) و تبيين ظرفيت‌ها و روش‌شناسی فن‌آوری‌های ديجيتال در ترويج سيره‌ آن حضرت با استفاده از ابزارهای نوين فرهنگی ـ هنری برگزار می‌شود.

توليد محتوای ديجيتال در رابطه با سيره و انديشه‌های حضرت امام(ره) و فراهم كردن زمينه مناسب برای شكوفايی استعدادهای جوانان در زمينه استفاده از تكنولوژی‌های جديد در عرصه فعاليت‌های دينی و سياسی و جهت‌دهی به فرهنگ وبلاگ‌نويسی و وارد كردن مفاهيم ارزشی به فضای وبلاگ‌ها را از ديگر اهداف برگزاری اين جشنواره است.

آئين اختتاميه جشنواره سراسری معمار انقلاب روز دوشنبه، سيزدهم‌آبان‌ماه جاری ساعت 16 در مجتمع سينمايی 22 بهمن تبريز برگزار می‌شود.

اين جشنواره توسط اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربايجان شرقی با همكاری كانون فرهنگ هنر و ادب آذربايجان‌ شرقی، مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های ديجيتال، موسسه تنظيم و نشر آثار امام خمينی(ره)، سازمان اسناد و كتابخانه ملی مديريت شمالغرب كشور، استانداری آذربايجان‌ شرقی در تبريز برگزار می‌شود.

 

مهربان همیشگی من... خودت گفتی:ادعونی استجب لکم... بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا...
گوش کن... این منم که اینروزها بیش از همیشه میخوانمت... اجابت کن مرا...

 

تشکرات از این پست
rasekhoon_weblog sayyed13737373
دسترسی سریع به انجمن ها