0

دام خواستگار قلابی برای دختران پولدار

Meysam_vampair
Meysam_vampair
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 1442

دام خواستگار قلابی برای دختران پولدار
شنبه 6 آذر 1389  3:32 PM

خواستگار قلابی كه با جعل عنوان مأمور امنیتی، دختران پولدار را سركیسه می كرد به دام افتاد.

خواستگار قلابی كه با جعل عنوان مأمور امنیتی، دختران پولدار را سركیسه می كرد به دام افتاد.

به گزارش خبرنگار ما، چندی قبل دختر جوانی با مراجعه به پایگاه یكم پلیس امنیت تهران، راز تبهكاری های خواستگار قلابی را فاش كرد و به مأموران گفت: مدتی قبل با مرد جوانی به نام «آرش» آشنا شدم كه خود را مأمور یكی از دستگاه های امنیتی معرفی می كرد.

او مدعی بود مدتی مرا به دقت تحت نظر داشته و پس از بررسی های لازم، تصمیم به ازدواج با من گرفته است.

با این حال به خاطر این كه به رفتارهایش مشكوك شده بودم، تصمیم گرفتم برای بررسی صحت ادعاهایش از پلیس كمك بگیرم.

پس از اعلام این گزارش، گروهی از مأموران تحقیقات نامحسوس خود را آغاز كرده و دریافتند متهم با مدارك جعلی خود را مأمور امنیتی معرفی كرده و قصد كلاهبرداری از دختر جوان را دارد.

بنابراین مرد تبهكار پس از دستگیری، در بازجویی ها به جرمش اعتراف كرد.

سرگرد راستی - رئیس پایگاه یكم پلیس امنیت عمومی تهران - با اشاره به این خبر گفت: خواستگار قلابی برای جلب اعتماد طعمه هایش، درخواست آنها برای حل مشكلات اداری را قبول می كرد و با كارچاق كنی، اهدافش را پیش می برد.

وی همچنین با جعل مداركی، مدعی می شد كه اعضای خانواده اش در سوریه تصادف كرده و همان جا دفن شده اند.

تاكنون نیز چند دختر فریب خورده با مراجعه به پلیس، از این تبهكار شكایت كرده اند كه تحقیقات در این باره ادامه دارد.

سرگرد راستی همچنین به شهروندان توصیه كرد از اعتماد بیجا به افرادی كه هویت شان محرز نشده، بشدت خودداری كنند و مأموران را با كارت شناسایی و حكم معتبر بشناسند.

روزنامه ايران (www.iran-newspaper.com)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها