0

پالایشگاه 80 هزار بشکه‎ای نفت کلنگ‌زنی شد

 
zeze12
zeze12
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 563
محل سکونت : فارس

پالایشگاه 80 هزار بشکه‎ای نفت کلنگ‌زنی شد
سه شنبه 15 مرداد 1392  4:55 PM

سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۲

با حضور وزیر نفت، پالایشگاه 80 هزار بشکه‎ای نفت در زنجان کلنگ‎زنی شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، رستم قاسمیدر مراسم کلنگ‎زنی پالایشگاه نفت زنجان با اشاره به پتانسیل بالای ایران در حوزه‌های نفتی، تصریح کرد: ایران کشوری است که دارای پتانسیل بالا در زمینه تولید نفت و گاز است که همه مردم ایران باید از مزایای نفت و گاز در کشور بهره‎مند شوند.

 

وی در ادامه، اظهار کرد: احداث پالایشگاه یکی از اقداماتی است که موجب ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم کشورمان می‌شود. همچنین می‎تواند موجب جلوگیری از خام‌فروشی مواد نفتی که یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری است، شود.

 

وزیر نفت، احداث پالایشگاه نفت در استان را فرصت مناسبی برای استان دانست و افزود: افتتاح این پالایشگاه فرصت مناسبی برای استان است که علاوه بر تامین نیاز این منطقه، به استان‎های همجوار نیز ارایه خدمات کند.

 

 

 

قاسمی، همت و وحدت مسئولان استانی را برای سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی پالایشگاه ضروری دانست و خاطرنشان کرد: از مهم‎ترین حمایت‎های وزارت نفت در زمینه احداث پالایشگاه در استان، تسهیل آغاز عملیات اجرایی و تامین خوراک این پالایشگاه است.

 

 

 

در ادامه این جلسه، استاندار زنجان نیز گفت: یکی از پروژه‎های بسیار بزرگ استان، پروژه افتتاح پالایشگاه نفت بود که این پروژه یکی از پروژه‎های اثرگذار و اشتغال‎زا در استان است.

 

 

 

محمد رئوفی‌نژاد در ادامه اظهار کرد: پروژه پالایشگاه نفت، یکی از مصوبات سفر استانی دولت دهم بود که تلاش‎های زیادی در راستای مغفول واقع نشدن و همچنین کلنگ‎زنی این پروژه در استان صورت گرفت.

 

 

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان، خاطرنشان کرد: سهم مشارکت پخش و پالایش وزارت نفت در این پروژه 20 درصد است که حضور و مشارکت دولت در این پروژه می‎تواند باعث افزایش سرعت کار، طی روند اجرایی پروژه در استان شود.

 

 

انتهای پیام

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها