0

تعرفه هاي جديد تلفن ثابت و همراه اول اعلام شد

 
zeze12
zeze12
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 563
محل سکونت : فارس

تعرفه هاي جديد تلفن ثابت و همراه اول اعلام شد
سه شنبه 15 مرداد 1392  4:30 PM

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومي و امور بين الملل شركت مخابرات ايران با اجراي اين طرح، تعداد كدهاي بين شهري از حدود ۲۵۰۰ به ۳۱ كد بين استاني كاهش مي يابد و تعرفه كليه مكالمات درون استاني به صورت شهري محاسبه، كه اين امر موجب كاهش هزينه مشتركان مي شود. به عنوان مثال، هزينه يك دقيقه مكالمه از تهران به ورامين (دو شهر نزديك) از ۲۱۴ ريال به ۲۶ ريال و از زابل به چابهار (دو شهر دور) از ۶۷۰ ريال به ۲۶ ريال كاهش مي يابد.

**نحوه جبران بخشي از كاهش درآمد مخابرات
بدنبال هماهنگي با وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مورد مصوبه كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و به منظور جبران بخشي از كاهش درآمد مخابرات بابت حذف كدهاي بين شهري، ماهيانه مبلغ ۹۰۰ تومان از مشتركين به شرط اجراي طرح هم كدي دريافت مي شود.

**هزينه جابه جايي و بين شهري همراه اول دائمي حذف شد
شركت مخابرات ايران در اجراي مصوبه كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي، از امشب هزينه جابه جايي و بين شهري همراه اول دايمي را حذف و تعرفه يكسان را در سراسر كشور اعمال مي كند.
براساس اين گزارش؛ هزينه يك دقيقه مكالمه همراه اول دائمي به همراه اول دائمي و اعتباري (شهري و بين شهري) و تلفن ثابت، به صورت يكسان در تمام كشور ۵۹۹ ريال تعيين و از ساعت ۲۴ امشب اعمال مي شود.
بدين ترتيب مشتركان سيمكارتهاي دائمي شركت ارتباطات سيار ايران از مزاياي زير براي مكالمات درون اپراتوري (همراه اول و تلفن ثابت) بهره مند مي شوند:
۱- حذف دو پالس هزينه جابجايي حدود ۹۰ ريال در دقيقه
۲- كاهش ۲۷ درصدي هزينه مكالمات بين شهري
۳- تماس با ۸۷ ميليون مشترك همراه اول و تلفن ثابت در سراسر ايران با يك تعرفه
در اين گزارش، تعرفه هر دقيقه مكالمه برون اپراتوري مشتركين دائمي همراه اول (مكالمه با مشتركين اپراتورهاي رايتل و ايرانسل)، ۶۲۵ ريال اعلام شده است.
در بخش پاياني اين گزارش خاطر نشان شده است كه زمان و تعرفه يكسان سازي سيم كارت هاي اعتباري همراه اول، به زودي اعلام مي شود.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها