0

اطلاعاتی جدید از بازی Dark Souls 2

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

اطلاعاتی جدید از بازی Dark Souls 2
شنبه 5 مرداد 1392  1:55 PM

 

یکی از سخت ترین بازی ها که نمی توان گفت ، بلکه سخت ترین بازی که قرار است در سال ۲۰۱۴ عرضه شود Dark Souls 2 می باشد که طبق گفته ی سازندگانش سختی غیر قابل تصور اما لذت بخشی را خواهد داشت. حال به تازگی کارگردان این بازی اطلاعات جالبی را از جمله محیط های انهدام پذیر ، مسیرهای مخفی و حالت Co-Op بازی فاش کرده است که می توانید این اطلاعات را در ادامه مشاهده فرمایید.
 
DarkSoulsII_92415_screen
 
Yui Tanimura کارگردان Dark Souls 2 در مورد مسیر های مخفی بازی می گوید:
 
ما بازی را بر همین اساس ( ایجاد مسیرهای مخفی ) ساخته ایم. در بازی مسیرهای مخفی وجود داردکه تنها با یک حمله ی دقیق دشمن فرو خواهد ریخت و این مسیرهای مخفی کشف خواهد شد. البته این تنها یک نمونه از کشف کردن مسیرهای مخفی بازیست.
 
حالت co-op در قسمت اول بازی Dark Souls شامل تعامل بازیکنان با یکدیگر از طریق نوشتن پیام ها و سرنخ ها بر روی زمین می شد که کمک شایانی به شما می کرد و مثلا با خواندن این پیام ها می توانستید بفهمید که آیا در مسیر روبرویی شما باس یا دشمن سرسختی وجود دارد یا خیر. حال Dark Souls 2 هم قصد دارد تا به طرز قابل توجی بخش co-op را بهبود بخشد و Yui Tanimura در این مورد اظهار داشته است :
 
ما بخش Covenants بازی را ارتقا داده ایم و این بار سرورهای اختصاصی بازی عمیق تر ارائه خواهد شد و این باعث شده است که انجام دادن حالت Co-Op بازی راحت تر از از قبل شود.
 
البته Yui Tanimura هیچ اشاره ای به این نکته نکرده است که آیا در حالت co-op چت صوتی وجود خواهد داشت یا خیر و  بنا بر این فعلا نمی توان در مورد حضور چت کردن در بازی نظر قطعی داد.
 
Dark Souls 2 که در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد و توسط استدیوی From Software در حال ساخت است در مارس ۲۰۱۴ ( بین اوایل اسفند ۱۳۹۲ تا اوایل فروردین ۱۳۹۳ ) و این بار به طور همزمان برای هر سه پلتفرم Microsoft Windows ، PlayStation 3 ، Xbox 360 منتشر می شود.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها