0

احتمال حضور وین دیزل در قسمت دوم اکشن ابر قهرمانی انتقام جویان

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

احتمال حضور وین دیزل در قسمت دوم اکشن ابر قهرمانی انتقام جویان
چهارشنبه 2 مرداد 1392  10:00 PM

 

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0712/30.05/13920128000086_PhotoA.jpg
 
شایعات حکایت از آن می‌کند که وین دیزل برای بازی در نقش کاراکتر راکت راکون در اکشن ماجراجویانه و علمی ـ تخیلی «نگهبانان کهکشان» انتخاب شده است.
 
منابع نزدیک به این پروژه به رسانه‌های گروهی گفته اند تهیه‌کنندگان فیلم مدتی است مذاکرات خصوصی خود با این بازیگر را شروع کرده‌اند.
 
نزدیکان وین دیزل هم اعلام کرده‌اند وی بسیار مایل است نقش یک ابرقهرمان را در یکی از فیلم‌های جدید کمیک استریپی و ابرقهرمانانه سینمایی بازی کند.
 
«نگهبانان کهکشان» را جیمز گان بر اساس فیلم‌نامه‌ای از وای آبنت و جین کولان کارگردانی می‌کند و برای اول آگست سال 2014 آماده نمایش عمومی خواهد شد.
 
هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری این فیلم اعلام نشده ، ولی تا به حال کریس برات،زروئی سالدانا، بنیسیو دل تورو و دیو باتوئیستا برای بازی در نقش 4 ابرقهرمان دیگر قصه آن انتخاب شده‌اند.
 
بحث حضور وین دیزل در «نگهبانان کهکشان» در حالی مطرح شده که هفته قبل به صورت رسمی اعلام شد این بازیگر با مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول پک ملاقات مهم داشته است.
 
در این ملاقات، دیزل و مسئولان این شرکت فیلم‌سازی درباره احتمال حضور این بازیگر در قسمت دوم اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانانه« آونجرز/ انتقام‌گیران» صحبت کرده‌اند. گفته می‌شود او قرار است نقش کاراکتر شبح فضایی را در این قسمت از فیلم بازی کند.
 
شرکت فیلم سازی مارول که مجموعه فیلم ماجراجویانه «آونجرز» را با همکاری کمپانی والت دیزنی تهیه می‌کند، این روزها مشغول مذاکره با دیزل است تا نظر او را برای حضور در قسمت دوم فیلم جلب کند.
 
منابع نزدیک به این شرکت فیلم‌سازی می‌گویند وی هفته قبل دیداری با مسئولان این شرکت داشت و چند ساعت با آن‌ها به بحث و گفت‌وگو نشست.
 
همین منابع می‌گویند او قرار است در اکشن ابرقهرمانانه و پر بازیگر «آونجرز 2» در نقش کاراکتر شبح فضایی بازی کند. این کاراکتر در قسمت اول فیلم حضور نداشت.
 
البته خود این بازیگر در ارتباط با نقشی که قرار است در دومین قسمت مجموعه فیلم «آونجر»ز بازی کند. صحبتی نکرده و هیچ توضیحی نداده است.
 
طبق یک نظرخواهی که از طرفداران مجموعه فیلم «‌آونجرز» گرفته شده، اکثریت آن‌ها دوست دارند وی در نقش یکی از ابرقهرمانان قسمت دوم آن ظاهر شود.
 
دومین قسمت «آونجرز» برای اول ماه مه سال 2015 آماده می‌شود. ولی هنوز معلوم نیست کلید فیلم برداری آن چه زمانی زده می‌شود.
 
جاس ودون کارگردان نسخه اصلی ، برای دومین بار پشت دوربین فیلم‌برداری این فیلم قرار می‌گیرد و آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از استن لی و چک کاربی می‌سازد.
 
وین دیزل تابستان امسال اکشن ماجراجویانه و پرفروش «سرع و آتشی 6» را روی پرده سینماها داشته است.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها