0

Dead Rising 3 از مجموع DR1 & DR2 بزرگ تر است

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Dead Rising 3 از مجموع DR1 & DR2 بزرگ تر است
دوشنبه 31 تیر 1392  1:17 PM

 

دنیای open world بازی Dead Rising 3 به قدری وسیع است که هر دو نسخه ی قبلی را در خود جای می دهد. تولید کننده ی اجرایی بازی Dead Rising 3 ، آقای Josh Bridge با مقایسه کردن Dead Rising 3 با دو شماره ی قبلی آن ، وسعت این بازی جدید را نشان داد.
 
dead-rising-3-2
 
طبق گفته های سایت gameinformer ، آقای Bridge نشان داد که وسعت نقشه های هر دو عنوان قبلی در داخل دنیای بزرگ Dead Rising 3 گنجانده شده است.
 
ایشان گفتند:
 
دنیای Dead Rising 3 به قدری بزرگ است که می تواند هر دو نسخه ی قبلی را با هم در خود جای دهد.
 
Capcom در آن زمان گفته بود:
 
با یک اکشن سخت و قوی ، سلاح های نامحدود ، سفارشی سازی کارکتر و پشتیبانی از کینکت ، Dead Rising 3 یک تجربه ی عالی را برای شما رغم خواهد زد.
 
Dead Rising 3 در مراسم E3 و در کنفرانس Microsoft به صورت انحصاری برای Xbox One معرفی شد. Dead Rising 3 یک بازی Survival horror است که توسط Capcom Vancouver در ساخت و توسعه می باشد و وظیفه ی نشر آن را Microsoft Studios بر عهده دارد. این بازی قرار در ماه نوامبر امسال به صورت انحصاری برای Xbox One عرضه شود. داستان درباره ی شخصیتی به نام Nick می باشد و در کشور کالیفرنیا آزادانه می چرخد و به کشتن زامبی ها می پردازد. شما می توانید با هر چیزی که پیدا می کنید زامبی بکشید و خود را با هر چیزی مسلح کنید و از زامبی کشی لذت ببرید. اما زامبی ها هم با حرکت شما به سوی شما جذب می شوند و به سمت شما هجوم می آورند. همچنین از نکات قابل توجه ی این نسخه نورپردازی زیبا و استفاده از وسایل نقلیه می باشد.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها