0

همکاری مجدد جانی دپ و دیوید کوپ در فیلم Mortdecai

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

همکاری مجدد جانی دپ و دیوید کوپ در فیلم Mortdecai
پنج شنبه 20 تیر 1392  10:00 PM

 

 
 
به تازگی اعلام شده است که جانی دپ در حال مذاکره برای پذیرفتن نقش اصلی فیلم "Mortdecai" است.این فیلم توسط دیوید کوپ کارگردانی خواهد شد و اریک اندرسون نگارش فیلمنامه این پروژه را برعهده دارد.جانی دپ پیش از با دیوید کوپ در فیلم "پنجره ی مخفی" در سال 2004 همکاری داشته است.
 
 
این فیلم که اقتباسی از کتاب "راز بزگ سبیل مرتدکی" نوشته Kyril Bonfiglioli است،داستان یک فروشنده آثار هنری با ادب و گاهی رذل به نام چارلز مرتدکی است که باید با ترمیم کردن یک نقاشی دزدیده شده رمزی را به دست آورد که با آن می تواند به مکان گمشده ای که طلای نازی ها در آن مخفی شده است دسترسی پیدا کند!
 
 
این فیلم پیش از این قرار بود توسط کمپانی برادران وارنر ساخته شود،اما به کمپانی لاینزگیت انتقال یافت.قرار است این نقش را جانی دپ بازی کند و بر اساس گزارشات هالیوود ریپورتر،دپ می خواهد جایگاهش در این نقش قبل از شروع ساخت پنجمین قسمت دزدان دریایی کارائیب محکم شود.زیرا پیش از این وی بارها به این پروژه وارد و از آن خارج شده است.
 
 
جانی دپ در فیلم "رنجر تنها" که به تازگی اکران آن آغاز شده بازی کرده و هم اکنون در حال بازی در فیلم والی فیستر به نام "برتری" و اقتباس سینمایی راب مارشال به نام "به سوی جنگل" است.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها