0

تنها هواپیمای تشریفاتی خصوصی در ایران+تصویر

 
ayesh1344
ayesh1344
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1389 
تعداد پست ها : 5083
محل سکونت : خوزستان

تنها هواپیمای تشریفاتی خصوصی در ایران+تصویر
پنج شنبه 20 تیر 1392  8:58 AM

کادر پرواز این هواپیما نیز شامل دو نفر خلبان، یک نفر مدیر فنی و یک نفر مهماندار می باشد.این هواپیمای تشریفاتی بخش خصوصی ایران در شرکت هواپیمایی شاهین فعالیت می کند.
به گزارش جنوب نیوز به نقل از نشریه الکترونیکی توسعه ترابر ایرانیان، این هواپیما علاوه بر امکانات ویژه مسافری، سرعت بالا و تعداد کم مسافران، قادر است در همه باندها، خصوصا باندهای کوچک فراز و فرود داشته باشد.

مسافرانی که از این نوع هواپیما استفاده می کنند از تمام سرویس های فرودگاهی آن نظیر ترانسفر خودروهای تشریفاتی تا پای پرواز در ایران و کشورهای همسایه نیز بهره مند می شوند.
این هواپیما فالکون ۲۰۰۰ دارای تجهیزات و امکانات لوکس و پیشرفته، ۱۰ صندلی مسافری و از کابین مسافری با ارتفاع ۸۸/۱ ، عرض ۳۴/۲ و طول ۴۵/۹ متری برخوردار است.
کادر پرواز این هواپیما نیز شامل دو نفر خلبان، یک نفر مدیر فنی و یک نفر مهماندار است.

مصرف سوخت فالکون ۲۰۰۰ ساخت در مقایسه با هواپیماهای مشابه ۵۱ تا ۵۳ درصد کمتر است. این هواپیمای تشریفاتی دارای دو موتور توربوفن yentihw / ttap ساخت سال ۲۰۰۵ کاناداست که سرعت پرواز آن به ۸۴۳ کیلومتر در ساعت می رسد. این هواپیما با ۴۰۰۰ مایل ( ۶۸۵۵ کیلومتر ) بیشترین برد پروازی را دارد.

همچنین علاوه بر سرو خوراکی ها و نوشیندنی های متنوع در این هواپیما، مسافران آن می توانند از امکانات دستگاه پخش فیلم و موسیقی استفاده کنند.
این هواپیما دارای صندلی های روکش چرمی، دو صندلی دوبل، صندلی های تکی روبروی هم و در قسمت عقب، کمدهای چوبی با فضای بسیار زیاد جهت نگهداری مدارک و اثاثیه است.

بر پایه این گزارش، شرکت هواپیمایی شاهین در آبان ماه ۱۳۸۹ با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت های خود را آغاز کرد و هدف از تاسیس آن توسعه ی خطوط پرواز داخلی و بین المللی با به کارگیری هواپیماهای ایرباس مدرن ۳۲۰- A و falcon 2000 EX EASY است.

چه کسانی از فالکون تشریفاتی استفاده می کنند؟

سرمایه گذاران، تجار، مقامات و افراد با تمکن مالی مناسب می توانند از این پروازها استفاده کنند زیرا فالکون با در نظر گرفتن استانداردهای دقیق پروازی و انجام سرویس های فرودگاهی مناسب، شرایط مطلوبی را برای مسافر ان ایجاد می کند. به ویژه کسانی که می خواهند در یک یا چند روز تمام فعالیت های خود را با پروازی مطمئن و در زمانی دلخواه انجام دهند و مدیریت زمان برایشان بسیار مهم است.


 تنها هواپیمای خصوصی ایرانیتنها هواپیمای خصوصی ایرانیتنها هواپیمای خصوصی ایرانیاولین هواپیمای خصوصی ایرانیتنها هواپیمای خصوصی ایرانی
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها