0

سامانه جیرینگ همراه اول راه اندازی شد

 
electroniclibrary
electroniclibrary
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 676
محل سکونت : لرستان

سامانه جیرینگ همراه اول راه اندازی شد
یک شنبه 30 آبان 1389  6:34 PM

مدیرکل رایانه و محاسبات و مدیر پروژه جیرینگ از راه اندازی سامانه جدید خرید همراه اول با شعار "جیرینگی خرید کنید" در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام خبر داد.

"علی رضا طلوع" در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام درجمع اصحاب رسانه ،درتشریح سامانه جیرینگ اظهار داشت: سامانه خرید تلفن همراه یک سرویس جدید جهت انجام آسان تر و دقپیق تر امور مالی مانند دریافت، پرداخت بهتر و اقتصاد خانواده طراحی شده است که این سامانه عملیات مالی خود را در هر زمان و هر مکان با اطمینان انجام می دهد.
وی در توضیح  ثبت نام این سرویس گفت : در ابتدا کاربر شماره #123* را گرفته و سپس در مرحل دوم شماره صفر را  باید وارد کند تا اطلاعات شخصی کاربر مورد تایید قرار گیرد، پس از این مرحله رمز خود را توسط پیامک دریافت خواهد کرد.
وی با بیان اینکه خدمات جیرینگ یک خدمت با 6سرویس است که تلفن همراه را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل می کند، گفت: انتقال شخص به شخص ، پرداخت صورت حساب های ماهیانه، پرداخت های روزانه، اقتصاد خانواده ، واریز و برداشت وجه شارژ اعتبار را شامل شش سرویس این خدمت معرفی کرد.
وی هدف از انتخاب نام این سرویس را  پول نقد  دانست و تصریح کرد: به همین منظور این سرویس به نام جیرینگ معرفی  شده  و این سرویس بیشتر برای خرید های روزانه و خرید های خورد مورد استفاده قرار می گیرد.
طلوع سرعت، امنیت ، دسترسی بالا و کارکرد آسان این سرویس را با توجه به ضریب نفوذ بالای تلفن همراه و پوشش 90 درصدی همراه اول از ویژگی های این سامانه دانست.
وی خاطرنشان کرد: همچنین هدف از ارائه این سرویس توجه به همه مخاطبان است و نیازی به حساب بانکی وجود ندارد و این در حالیست که امکان پرداخت قبوض فراهم است.
طلوع  در خصوص دیگر مزیت این سرویس گفت : همچنین شرکت ها می توانند حقوق پرسنل خود را در حساب موبایل واریز کنند.
وی با بیان اینکه این سرویس از دی ماه سال جاری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت افزود: سامانه جدید خرید  همراه اول هم اکنون در شانزدهمین نمایشگاه بین اللملی تلکام عرضه می شود.

منبع خبر : موبنا

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها