0

صحنه سازي سرقت براي دريافت خسارت از بيمه

 
mina_k_h
mina_k_h
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 12298
محل سکونت : زمین

صحنه سازي سرقت براي دريافت خسارت از بيمه
سه شنبه 3 اردیبهشت 1392  11:31 AM

جواني که براي دريافت خسارت از بيمه، قطعات زيادي از خودروي پرشياي خود را سرقت کرده بود، با هوشياري ماموران انتظامي دستگير و روانه دادسرا شد.

به گزارش خراسان، ساعت 7:30 صبح روز گذشته، مردي با پليس ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت قطعات و اموال داخل خودرواش خبر داد. در پي دريافت اين خبر، بلافاصله گروهي از ماموران تجسس کلانتري حصار گلستان براي بررسي ماجراي سرقت به محل اعلام شده واقع در اطراف روستاي حصار عزيمت کردند. در تحقيقات ماموران مشخص شد که ماجراي سرقت مشکوک است چرا که سارق يا سارقان پس از سرقت چرخ هاي خودرو پرشيا، کيسه هاي پر از شن را زير خودرو قرار داده اند تا آسيبي به خودرو وارد نشود از سوي ديگر نيز پيچ و مهره هاي سپر خودرو نيز پس از سرقت در محل هاي خود بسته شده بود.

اين گزارش حاکي است: ظن ماموران تجسس پس از بررسي بيشتر ديگر قطعات قابل سرقت خودرو به يقين تبديل شد که سارق يا سارقان نخواسته اند ضرري به بدنه خودرو وارد شود بنابراين آن ها از مالک خودرو خواستند تا براي تنظيم شکايت به کلانتري مراجعه کند. در همين حين نيز ماموران با استفاده از شگردهاي پليسي و بررسي تصاوير ضبط شده دوربين مدار بسته اي که در آن اطراف وجود داشت متوجه شدند که مالک خودرو پرشيا، درحال بازکردن قطعات است. م

اموران تجسس اطلاعات لازم را جمع آوري کردند و به کلانتري بازگشتند، در اين هنگام ماموران به بازجويي از مالک خودرو که جواني حدود ۳۰ساله است پرداختند و به او گفتند که قطعات خودرو را کجا مخفي کرده اي؟ با اين جمله رنگ از چهره مالک پرشيا پريد و به تناقض گويي پرداخت اما وقتي فيلم خود را ديد ديگر چاره اي جز اعتراف پيدا نکرد.

او به ماموران تجسس گفت: به خاطر دريافت خسارت از بيمه اقدام به بازکردن قطعات قابل سرقت کردم چون مي دانستم بيمه بدون نظر پليس خسارتي پرداخت نمي کند. اين گزارش حاکي است: در پي اعترافات متهم، سرهنگ عباس صارمي (فرمانده انتظامي طرقبه و شانديز) دستور داد تا بازجويي هاي بيشتري از وي انجام و قطعات مسروقه خودرو نيز کشف شود. از سوي ديگر نيز ماموران انتظامي، مراتب را به اطلاع دادستان طرقبه و شانديز رساندند که مقام قضايي دستور داد تا اين پرونده براي رسيدگي به دادسراي عمومي و انقلاب ارسال شود. تحقيقات پليس درباره پرونده صحنه سازي سرقت براي دريافت خسارت از بيمه ادامه دارد.

چکيده

جوان ۳۰ساله اي که براي دريافت خسارت از بيمه، قطعات و لوازم خودرو پرشياي خود را سرقت کرده بود با هوشياري ماموران تجسس کلانتري حصار گلستان دستگير شد و به جرم خود اعتراف کرد. ماموران تجسس هنگام بازديد از محل سرقت با مشاهده کيسه هاي شن که زير خودرو قرار گرفته بود تا پس از بازشدن چرخ ها به بدنه خودرو خسارت وارد نشود به ماجراي سرقت مشکوک شدند و بدين ترتيب مالک خودرو در مظان اتهام قرار گرفت. به دستور دادستان طرقبه و شانديز، اين پرونده براي رسيدگي قضايي به دادسراي عمومي و انقلاب ارسال شد.

غصه هایت را با «ق» بنویس

تا همچون قصه فراموش شوند...

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها