0

گزینه Scan with Windows Defender را به کلیک راست موس اضافه کنید!

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

گزینه Scan with Windows Defender را به کلیک راست موس اضافه کنید!
سه شنبه 1 اسفند 1391  7:18 PM

 

گزینه Scan with Windows Defender را به کلیک راست موس در ویندوز 8 اضافه کنید!

windows Defender جایگزین Microsoft Security Essentials در ویندوز 8 شده است اما دارای این قابلیت نمی باشد که براحتی با استفاده از کلیک راست بر روی فایلها و فولدرها بتوانید آنها را از نظر امنیتی و ویروسی نبودن اسکن نمائید! هرچند که با استفاده از یک تغییر در رجیستری ، براحتی خواهید توانست تا گزینه Scan with Windows Defender را به منوی کلیک راست موس اضافه کنید...
 

 

بمنظور اضافه نمودن گزینه Scan with Windows Defender به منوی کلیک راست برای اسکن فایلها و فولدرها از نظر امنیتی ، کافیست تا فایل قرار داده شده در قسمت زیر را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمائید و از دو کلید رجیستری موجود در آن با دابل کلیک بر روی AddWindowsDefenderToContextMenu.reg و زدن Yes ، مشاهده خواهید کرد که گزینه اسکن اضافه شده است!
 
توجه نمائید که در صورتی که قصد حذف گزینه اضافه شده از منوی کلیک راست را دارید ، کافیست تا بر روی کلید رجیستری RemoveWindowsDefenderFromContextMenu.reg دابل کلیک کرده و برای تائید Yes بزنید!
 


متاسفانه دستور اجرایی در جهت فراخوانی Windows Defender بصورت گرافیکی وجود ندارد و با فراخوانی آن ، نرم افزار بصورت پنجره Command prompt ظاهر خواهد شد.

امضا بلد نیستیم انگشت میزنیم

http://s5.picofile.com/file/8139849018/%D8%A7%D8%AB%D8%B1_%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA.jpg

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها