0

علی شوکت در سبک لاو راک کنسرت می‌دهد

 
babak110
babak110
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 4259
محل سکونت : ایران عزیز

علی شوکت در سبک لاو راک کنسرت می‌دهد
دوشنبه 30 بهمن 1391  1:36 PM

علی شوکت در سبک لاو راک کنسرت می‌دهد

 

میهن استار: برای اولین بار اتفاق می‌افتد

علی شوکت در سبک لاو راک کنسرت می‌دهد
علی شوکت در سبک لاو راک کنسرت می‌دهد
علی شوکت از برگزاری کنسرت خود در سبک لاو راک خبر داد و دراین باره به موسیقی ما گفت: به زودی کنسرتی را در شهر تهران برگزار خواهم کرد که تاریخ برگزاری آن ۱۸اسفندماه است و قرار است در دو سئانس و در تالار ایوان شمس برای علاقه مندان برگزار شود.

شوکت در ادامه درباره قطعاتی که قصد دارد در این کنسرت دو سانسه اجرا کند خاطر نشان کرد: قطعاتی همچون شبهای بی‌رویا، من اینجام، حرف بزن با من، که قطعات جدیدی هستند و خود آهنگسازی ان‌ها را انجام داده‌ام و نیز تمامی آهنگهای آلبوم «۲۰شهریور» را نیز برای مخاطبان اجرا خواهیم کرد. عنوان این آهنگ‌ها عباراتند از: من و تو، اولین نگاه، خورشید و ماه، نبودنم کنارت، مامان من، برنده و بازنده، عشق یا عادت، نمی‌دونی، نمی‌ری از یادم.

این آهنگساز همچنین افزود: سرپرستی گروه برای برگزاری این کنسرت راهادی کیانی به عهده دارد که از سازهای همچون (آکوستیک گیتار) (پیاون و کی برد) (گیتار الکتریک) (درام و بیس) استفاده کرده است. از نوازنده‌های که دراین کنسرت من را یاری می‌کنند نیزمی توان به شهرام مویدی هادی کیانی، شایان مجیدی و… اشاره کرد.

خالق۲۰ «شهریور» که در سبک لاو راک فعالیت می‌کند درپایان تاکید کرد: بلیت فروشی از ۲۹ یا ۳۰ بهمن آغاز می‌شود و علاقه مندان می‌توانند ازطریق سایت ایران کنسرت و ققنوس به خرید آن اقدام کنند. ساعت برگزاری آن نیز ۶: ۳۰و۸: ۳۰ روزهای یادشده خواهد بود.

منبع: موسیقی ما

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها