0

دانلود ماهنامه موسیقی ایرانیان

 
mfathi
mfathi
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 915

پاسخ به:دانلود ماهنامه موسیقی ایرانیان
چهارشنبه 11 دی 1392  2:18 PM

خوانندگان مجله و کاربران عزیز برای مشاهده‌ی صفحات نهمین شماره مجله موسیقی ایرانیان می توانید به ادامه مراجعه کرده و صفحات را در قالب تک‌صفحه‌ای یا دوصفحه‌ای PDF دانلود کنید و یا اینکه اینجا را کلیک کرده و صفحات مجله را بصورت آنلاین ورق بزنید و بخوانید.
 
همچنین برای آگاهی از مطالب مجله هم علاوه بر مشاهده‌ی فهرست و نمایی از صفحات مجله که در انتهای همین مطلب قرار دارد می توانید به خبر سایت موسیقی ایرانیان در مورد این شماره مراجعه نمایید.
 
کاربران عزیز قبل از دانلود و مطالعه‌ی مجله یادمان و یادتان نرود که این شماره بر خلاف شماره های دیگر مجله دارای قیمت غیرمادی است، برای چگونگی پرداخت این قیمت غیرمادی می‌توانید متن اینلینک را مطالعه کنید. همچنین قبل از مطالعه‌ی مجله، اصلاحیه‌ی این شماره را هم حتما بخوانید.
 
(اصلاحیه‌ی نهمین شماره مجله موسیقی ایرانیان: خدمت بازدیدکنندگان گرامی عرض می‌کنیم که اشکالاتی در مطلبی با عنوان «آشنایی با صادق طباطبائی» در شماره‌ی نهم مجله وجود داشته که از دکتر طباطبائی و همه‌ی خوانندگان به دلیل این اشتباه عذر می خواهیم و متن بی ایراد را در اینجا قرار می‌دهیم.)
 
(مخاطبان عزیز در صورت امکان برای مشاهده‌ی صفحات با کیفیت عالی و برای لذت بردن از زیبایی صفحات تقاضا داریم بالاترین کیفیت مجله را دانلود نمایید. همچنین برای کاربرانی که مایل هستند کلمات مطالب مجله را با اندازه‌ی بزرگ مطالعه کنند پیشنهاد می کنیم مجله را بصورت حالت تک‌صفحه‌ای دانلود کنند.)
 

حالت نمایش به صورت دو صفحه‌ای:

  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت اصلی (۱۱۰ مگا بایت)
  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت خوب (۴۹ مگا بایت)
  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت متوسط (۳۲ مگا بایت)
  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت پایین (۱۹ مگا بایت)

 

حالت نمایش به صورت تک‌صفحه‌ای:

  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت اصلی (۱۰۹ مگا بایت)
  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت خوب (۴۹ مگا بایت)
  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت متوسط (۳۴ مگا بایت)
  • دریافت به صورت فایل PDF کیفیت پایین (۱۹ مگا بایت)

برای مشاهده مجله که به فرمت PDF می باشد به نرم افزار Adobe Acrobat Reader نیاز است.

تشکرات از این پست
fazli1184r132
دسترسی سریع به انجمن ها