0

*** کلاهبرداری جدید اینترنتی به بهانه بخشش ارٍث ***

 
ali_kamali
ali_kamali
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 2116
محل سکونت : خراسان

*** کلاهبرداری جدید اینترنتی به بهانه بخشش ارٍث ***
شنبه 14 بهمن 1391  9:56 AM

*** کلاهبرداری جدید اینترنتی به بهانه بخشش ارٍث ***

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات اصفهان گفت: کاربران ایرانی، فریب مجرمانی که از طریق ارسال ایمیل و با عنوان بخشش ارث قصد اخاذی و کلاهبرداری از آنها را دارند، نخورند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگˈستار خسرویˈ افزود: تبهکاران اینترنتی از هر طریق ممکن طعمه های خود را فریب داده و از آنان به شیوه های مختلف کلاهبرداری می کنند.
وی تصریح کرد: افرادی بتازگی با ارسال ایمیل انبوه به کاربران تمام کشورها از جمله ایران چنین وانمود می کنند که سالخورده و دارای مال فراوان هستند و بدلیل نداشتن وارث می خواهند تمام دارایی خود را به افراد خاص واگذار کنند. 
خسروی اظهار کرد: فرد کلاهبردار با ایجاد ارتباط و حس اعتماد قربانیان از آنان می خواهد چند عکس و نیز اطلاعات یکی از حساب های شخصی خود را برای وی ارسال کند. 
این مقام انتظامی تاکید کرد: تاکنون از همین طریق مبالغ کلانی از حساب برخی کاربران بدلیل ناآگاهی از این قبیل کلاهبرداری ها و تسلط نداشتن کافی به زبان لاتین از سوی کلاهبرداران اینترنتی به سرقت رفته است. 
سرهنگ خسروی به کاربران اینترنتی توصیه کرد:از باز کردن ایمیل های ناشناس خودداری کنند و به هیچ عنوان اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار افراد غریبه قرار ندهند

لحظه لحظه زندگی را سپری میکنیم تا به خوشبختی برسیم ٬

غافل ازاینکه خوشبختی در همان لحظه ای بود که سپری شد.

 

تشکرات از این پست
mina_k_h
دسترسی سریع به انجمن ها