0

دولت لحظه‌اي از راه‌امام كوتاه نمي‌آيد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

دولت لحظه‌اي از راه‌امام كوتاه نمي‌آيد
چهارشنبه 11 بهمن 1391  11:51 PM

جام جم آنلاين: رييس‌جمهور با تاكيد بر اينكه خادمان ملت در دولت تا آخرين لحظه اي كه افتخار خدمتگزاري به ملت ايران را دارند از راه ، انديشه و مسيري كه امام خميني (ره) براي جامعه بشري ترسيم كرده لحظه اي كوتاه نخواهند آمد، اظهار داشت: دهه فجر دوران دل دادن ، دلبستگي و تعميق علائق با آرمان هاي حقيقي انقلاب اسلامي است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر رياست جمهوري محمود احمدي نژاد صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم تجديد ميثاق اعضاي دولت با آرمان هاي امام راحل (ره) با تبريك دهه فجر انقلاب اسلامي به ملت ايران و همه موحدان ، عدالتخواهان و آزادگان جهان گفت: امروز خادمان ملت در دولت بار ديگر به آستان بوسي امام راحل آمده اند تا با راه و نام امام عزيز تجديد بيعت كنند.

وي اظهار داشت: امام مردي از جنس آسمان و انبياء و احيا كننده راه آنان و ادامه دهنده مسيري بود كه پيامبران و پيامبر عظيم الشان اسلام در برابر بشريت قرار دادند.

احمدي‌نژاد با بيان اينكه دهه فجر دهه پيروزي نهضت عظيمي است كه امام خميني (ره) آن را رهبري مي كرد، تصريح كرد: پيروزي انقلاب اسلامي در واقع پيروزي انسان ، فطرت هاي پاك و انديشه هاي الهي بر شياطين و دلبستگان به زمين و ماديات است.

رييس‌جمهور تصريح كرد: دهه فجر تنها جشن انقلابيون و ملت ايران نيست بلكه جشن نوع انسان است كه به طور فطري به دنبال توحيد و عدالت و عزت هستند.

احمدي‌نژاد اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران در حقيقت انقلاب انسان و بازگشت انسانها به حقيقت خود بود. طوفاني از امواج انساني و انديشه هاي الهي در جامعه بشري به راه افتاد و همه مناسبات ظالمانه را تحت تاثير قرار داد.

رييس‌جمهور با اشاره به اينكه امروز اعضاي دولت آمده اند تا با آرمان هاي امام راحل (ره) بارديگر تجديد بيعت كنند گفت: امام از زمين كنده و به آسمان پيوسته بود و از خود عبور كرده و به خدا رسيده بود.

احمدي‌نژاد ادامه داد: وجود امام خميني يكپارچه نور، هدايت ، عشق و رحمت براي جامعه بشري بود.

رييس‌جمهور با بيان اينكه انديشه و نگاه امام خميني (ره) در حقيقت همان صراط مستقيمي را معرفي مي كرد كه پيامبر و آل پيامبر و همه انبياء الهي براي انسان ترسيم كرده اند، گفت: وجود امام خميني(ره) خود يك پيام بود كه تجلي صراط مستقيم الهي در آن روشن و نمايان است.

وي تصريح كرد: حركتي كه امام خميني(ره) 34 سال پيش آغاز كرد، به رغم همه طراحي هاي شياطين و فراز و نشيب ها و سختي هاي طبيعي و غيرطبيعي، پرفروغ تر و شفاف تر از هميشه در ايران و در جهان پيگيري شده و مي درخشد.

رييس‌جمهور اظهار داشت: نام امام خميني (ره) در انديشه همه عدالت طلبان و آزادي خواهان و همه محرومان و مستضعفان و نوع انسان جاودانه است چرا كه راه و انديشه امام راحل جاودانه است و امروز خدا را شاكريم كه دهه فجر در مرتبه اي بالاتر از هوشمندي ، معرفت ، كمال و شور و عزم براي حركت به سمت قله است.

احمدي‌نژاد خاطر نشان كرد: سي و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب به فضل الهي پرشكوه تر ، پررونق تر،‌الهام بخش تر از گذشته خواهد بود.

رييس‌جمهور با بيان اينكه خدا را شاكريم كه به ما فرصت تنفس در فضاي الهي انقلاب كه امام خميني آن را ترسيم كرد را داده است، گفت: خدا را سپاسگزاريم كه ما را به واسطه عشق به امام راحل عاشق پيامبر و اهل بيت پيامبر و در مسيري قرار داد كه مسير رشد، كمال و حيات حقيقي انسان است.

احمدي‌نژاد تصريح كرد: دهه فجر زمان بازنگري و مرور بر حقيقت انقلاب و مسير طي شده در آن و يادآوري آرمان ها و اهداف بلندي كه بايد دنبال و محقق شود است. رييس‌جمهور با بيان اينكه تمامي وجود امام خميني (ره) غمخوار، درخدمت، در كنار و براي مردم بود تصريح كرد: امام راحل براي خود هيچ حسابي باز نكرده بود محو خدا، مكتب اسلام ، پيامبر و اهل بيت(ع)، ارزش هاي الهي و عاشق فداكاري در راه آنها بود.

وي با بيان اينكه امام خميني (ره) با حالت روحي و عواطف و احساسات و عشق و ايمان مردم زندگي كرد، اظهار داشت: امام راحل همواره مردم را گرامي مي داشت و اراده آنان را در اداره كشور و پيشبرد انقلاب محترم و تاثير گذار مي دانست از اين رو هميشه به مردم براي ورود به صحنه هاي مختلف ميدان مي داد؛ در دوران امام راحل مردم تحقير شده در مقابل حاكميت فاسدان و خودخواهان احيا شدند و حقيقت، تاثير گذاري، اقتدار و قدرت خود را شناخته و هويت خود را بازيافتند.

رييس‌جمهور با بيان اينكه امام آمد تا به همه بشريت عزت داده و همه را نجات دهد، گفت: مرز نگاه امام مرز بشريت بود و او فارغ از همه تعصبات حتي تعصبات مذهبي دلسوز و عاشق همه مردم و ملت ها بود.

احمدي‌نژاد خاطر نشان كرد: امام خميني (ره ) براي دفاع از حقوق مردم هيچ مرزي قائل نبود و فرمود در هر كجاي عالم اگر ظلمي باشد مبارزه هست و تا مبارزه باشد ما هستيم.

رييس‌جمهور با بيان اينكه امام از همه ملت ها ، نيازمندان و محرومان جهان با همه وجود دفاع مي كرد گفت: در ذهن امام، مردم داراي طبقه بندي نبوده و هيچ كس از امتيازي بالاتر برخوردار نبود ، بلكه امام به دنبال پياده كردن مشي پيامبر و خدمت به مردم بود.

احمدي‌نژاد تصريح كرد: ياد امام همواره گرامي و زنده است و امروز انديشه امام خميني(ره) زنده تر از گذشته در زندگي بشر طلوع مي كند.

رييس‌جمهور اظهار اميدواري كرد؛ آرمان بلندي كه امام راحل عظيم الشان براي بشريت داشت كه همان رساندن جامعه بشري به نقطه حاكميت جهاني عدالت و اتصال دلها و انديشه هاي مردم با تنها حقيقت جاري در هستي يعني امام عصر(عج) و رسيدن به حكومت جهاني بود به فضل الهي محقق شود.

احمدي‌نژاد اظهار داشت:‌امروز انديشه امام خميني(ره) كه انديشه اي مهدوي ، حسيني و جهاني بود به سرعت همه دلها و جان هاي ملت ها را تسخير كرده و عشق و شوق و اراده ملت ها به سمت و سوي امام و نشانه اي كه او از خود برجا گذاشت، روانه مي شود.

وي همچنين در جريان مراسم تجديد بيعت با آرمان هاي امام راحل در جمع مردمي كه در حرم بنيانگذار كبير انقلاب بودند، حضور يافت و از نزديك در جريان خواسته ها و مشكلات آنان قرار گرفت و به ابراز احساسات آنان پاسخ گفت.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها