0

پرايد 16 ميليون تومان شد...

 
faramarztm
faramarztm
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1391 
تعداد پست ها : 316
محل سکونت : خراسان جنوبی

پرايد 16 ميليون تومان شد...
جمعه 6 بهمن 1391  10:28 PM

قیمت پراید ۱۶ میلیون تومان شد !

موافقت رئیس*جمهور با قیمت*گذاری خودرو بر اساس ارز مبادله*ای و تدوین دستورالعمل این نوع قیمت*گذاری موجب افزایش ۵۰۰هزار تا ۸میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در بازار طی ۴ روز اخیر شد.


به گزارش خبرگزاری فارس، طی ۴ روز اخیر قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۴ میلیون تومانی به ۳۴ میلیون تومان و قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با رشد ۲٫۵ میلیون تومانی به ۳۸ میلیون تومان رسیده است.
همچنین قیمت هر دستگاه ۲۰۶ تیپ ۶ رشد ۴ میلیون تومانی را در چند روز اخیر تجربه کرده و در حال حاضر ۴۵ میلیون تومان خرید و فروش می*شود.
در مورد پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل v20 نیز می*توان به افزایش ۳٫۵ میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن با قیمت ۳۳٫۵ میلیون تومان اشاره کرد.
قیمت پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک نیز با رشد ۲٫۵ میلیون تومانی به ۴۸٫۵ میلیون تومان و قیمت نوع معمولی این خودرو با افزایش ۳ میلیون تومانی به ۴۰ میلیون تومان رسیده است.

رشد ۳ میلیون تومانی قیمت پژو پارس
پژو ۴۰۵ بنزینی نیز به عنوان پرفروش*ترین محصول ایران خودرو طی ۴ روز اخیر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته و هم اکنون ۲۱ میلیون تومان معامله می*شود.
افزایش قیمت پژو پارس سال نیز در این روزها ۳ میلیون تومان بوده که قیمت این خودرو را به ۳۰ میلیون تومان رسانده است.
قیمت تندر ۹۰ مدل e1 ایران خودرو هم با افزایش قیمت ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی به ۲۷٫۵ میلیون تومان رسیده و مدل e2 این خودرو تولید ایران خودرو با افزایش قیمت ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی به قیمت ۳۱ میلیون تومان در بازار معامله می*شود.
رانا ۲٫۵ میلیون تومان گران شد
در مورد رانا، محصول جدید ایران خودرو نیز می*توان به افزایش ۲٫۵ میلیون تومانی قیمت این خودرو و معامله آن با قیمت ۳۰ میلیون تومان در بازار اشاره کرد. سمند lx نیز که خودرویی کاملاً ملی محسوب می*شود طی ۴ روز اخیر با افزایش قیمت ۲٫۵ میلیون تومانی، به نرخ ۲۴٫۵ میلیون تومان به خریداران عرضه می*شود.
افزایش قیمت سوزوکی گرند ویتارا نیز در روزهای جاری ۸ میلیون تومان بوده به طوری که این خودرو در بازار ۱۰۵ میلیون تومان معامله می*شود.
رشد ۲٫۵ میلیون تومانی قیمت پراید
تیبا نیز که تا ۴ روز پیش ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می*شد امروز به قیمت ۱۸٫۵ میلیون تومان به مشتریان عرضه می*شود.
در مورد محصولات پرفروش سایپا نیز می*توان به رشد قیمت ۵۰۰ هزار تا ۲٫۵ میلیون تومانی اشاره کرد. در حال حاضر هر دستگاه سایپا ۱۱۱ مدل sx در بازار ۱۶ میلیون تومان خرید و فروش می*شود که نسبت به ۴ روز پیش افزایش ۲٫۵ میلیون تومانی را نشان می*دهد.
قیمت سایپا ۱۳۱ مدل sx نیز با رشد ۷۰۰ هزار تومانی به ۱۴٫۵ میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت در مورد سایپا ۱۳۲ مدل sx حدود ۵۰۰ هزار تومان بوده و در حال حاضر این خودرو ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله می*شود.
تندر ۹۰ مدل e2 پارس خودرو نیز با افزایش ۲٫۵ میلیون تومانی در بازار به ۳۲ میلیون تومان رسیده و در مورد تیانا، محصول دیگر پارس خودرو نیز می*توان به رشد ۳ میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن با قیمت ۱۲۴ میلیون تومان اشاره کرد.مگان در باشگاه ۷۰ میلیونی*ها
افزایش قیمت ماکسیمای دنده اتوماتیک نیز در بازار طی روزهای اخیر ۲ میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو ۹۵ میلیون تومان معامله می*شود.
مگان ۲۰۰۰ سی*سی نیز با افزایش قیمت ۲٫۵ میلیون تومانی، حدود ۷۰ میلیون تومان به خریداران عرضه می*شود.
رشد ۲ تا ۲۰ میلیون تومانی قیمت خودروهای خارجی
افزایش قیمت خودرو در بازار تنها محدود به خودروهای داخلی نبوده بلکه خودروهای خارجی نیز طی ۲ تا ۳ روز اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را داشته*اند به طوری که قیمت هر دستگاه کرولا در بازار با رشد ۲ میلیون تومانی به ۹۵ میلیون تومان رسیده و این افزایش قیمت در مورد یاریس هاچ*بک نیز ۳ میلیون تومان بوده که در حال حاضر ۷۸ میلیون تومان معامله می*شود.
قیمت اپتیما، محصول شرکت کیا نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی طی ۴ روز اخیر به ۱۳۳ میلیون تومان رسیده است. این رشد قیمت در مورد اسپورتیج ۲۴۰۰ سی*سی حدود دو میلیون تومان بوده که قیمت این خودرو را به ۱۴۲ میلیون تومان رسانده است.
در مورد سراتو ۲۰۰۰ سی*سی و نوع کوپه این خودرو نیز باید به ثبات قیمت در بازار طی ۴ روز اخیر اشاره کرد و در حال حاضر این خودروها به ترتیب ۹۷ و ۹۵ میلیون تومان معامله می*شوند.
موهاوی ۵ میلیون تومان گران شد
قیمت سورنتو نیز در بازار ۱۵۵ میلیون تومان است که تغییری را نسبت به روزهای اخیر نشان نمی*دهد. افزایش قیمت موهاوی هم در بازار حدود ۵ میلیون تومان بوده و قیمت این خودرو در حال حاضر ۱۶۰ میلیون تومان است.
رشد قیمت مزدا ۲ نیز ۳ میلیون تومان بوده که هم اکنون ۵۸ میلیون تومان معامله می شود. در مورد مزدا ۳ نیز طی روزهای اخیر افزایش قیمتی اتفاق نیفتاده و این خودرو همچنان با قیمت ۹۵ میلیون تومان به خریداران عرضه می*شود که در واقع همان قیمت نمایندگی است.
در عین حال هیوندایی i20 و i30 نیز طی ۴ روز گذشته تغییر قیمتی را تجربه نکرده*اند و در حال حاضر این خودروها به ترتیب ۶۱ و ۸۷ میلیون تومان خریداری می*شوند.
رشد ۲۰ میلیون تومانی قیمت خودرو برای دهک*های بالا
در مقابل، قیمت هر دستگاه جنسیس با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به ۲۳۰ میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت در مورد سانتافه ۱۳ میلیون تومان بوده و در حال حاضر قیمت این خودرو در بازار به ۱۵۵ میلیون تومان رسیده است.
افزایش قیمت سوناتا هم طی روزهای اخیر ۵ میلیون تومان بوده و این خودرو به قیمت ۱۳۵ میلیون تومان به خریداران واقع در دهک*های بالای درآمدی عرضه می*شود.
در روزهای اخیر قیمت آزرا گرانجور نیز در بازار تغییری نداشته و همچنان ۱۵۷ میلیون تومان معامله می*شود.

تا مطلب شكه كننده ي بعد

 

 وبلاگ اسوان مال من است

تشکرات از این پست
nargese_montazer AliFanoodi
دسترسی سریع به انجمن ها