0

جلسات اخراجی های دولت برای کمک به دولت

 
abiri064
abiri064
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 479
محل سکونت : سیستان و بلوچستان

جلسات اخراجی های دولت برای کمک به دولت
یک شنبه 1 بهمن 1391  3:15 PM

 

وزیر سابق علوم دولت احمدی نژاد از جلسه اخراجی های دولت احمدی نژاد به منظور ارائه کمک معنوی به دولت دهم خبر داد و گفت: اخراجی های دولت احمدی نژاد در جلسات متناوب دور هم جمع می شوند نظارت خود را در مورد موضوعات مختلف ارائه می کنند و این نظرات توسط یک نفر به اطلاع رئیس جمهور داده می شود.
 
مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره جلسه اخراجی های دولت نهم و دهم، گفت: ما اخراجی های دولت احمدی نژاد به طور متناوب دور هم جمع می شویم و افراد تحلیل هایی از مسائل روز ارائه می دهند و هدفمان هم این است که کمک معنوی بکنیم؛ حتی به دولت.
 
وزیر سابق علوم در دولت نهم، افزود: دولت منتخب مردم است و نباید شاهد آن باشیم که دولت آنقدر ضعیف شود که به نظام آسیب وارد شود؛ چراکه هرچه دولت قوی تر باشد به نفع کشور و نظام است.
 
نماینده کرمان در مجلس با تاکید براینکه تضعیف دولت روشی اسلامی نیست ، تصریح کرد: دولت های می آیند و می روند و این نظام است که باقی می ماند ؛ بنابراین ما نباید کاری کنیم که نظام تضعیف شود ؛ لذا ما اخراجی های دولت جلساتی را می گذاریم و نظارت خود را در مورد موضوعات مختلف از جمله مسائل ارز، تحریم نفت و ... ارائه می کنیم و این نظرات توسط یک نفر به اطلاع رئیس جمهور داده می شود.

 

لطف خدا و رحمت یزدانم آرزوست

بیمار عشق اویم و درمانم آرزوست ***** بر خوان لطف اویم و احسانم آرزوست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها