0

جزایری: 9دی چشم فتنه را کور کرد

 
prompet
prompet
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 4609
محل سکونت : خراسان جنوبی

جزایری: 9دی چشم فتنه را کور کرد
پنج شنبه 7 دی 1391  11:05 PM

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سران جریانی که خود را اصلاح‌طلب می‌نامند در جریان فتنه 88، خیانت بزرگی در حق انقلاب اسلامی انجام دادند و مستحق مجازات‌های سنگین بوده و هستند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار سید‌مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در جمع مسئولین نیروهای مسلح با اشاره به دخالت دشمنان در انتخابات گذشته ریاست جمهوری، اظهار داشت: آنچه در جریان انتخابات سال 88 روی داد، طراحی و اجرای کودتای حساب شده و پیچیده‌ای بود که دشمنان انقلاب اسلامی با تامل بسیار روی نتایج آن برنامه‌ریزی کرده و امیدوار بودند که پرونده انقلاب را خواهند بست.
 
وی در ادامه گفت: اسناد موجود حاکی از آن است که سالها بر روی این موضوع کار شده بود و ارتباطات گسترده و تعریف شده‌ای میان گروه‌ها و جریانات مسئله‌دار، مخالف و ضدانقلاب با سرویس‌های خارجی برقرار شده و نقش هر یک از عوامل داخلی در پازل کودتا مشخص شده بود.
 
جزایری افزود: مطلب حائز اهمیت در طرح کودتا حضور عوامل داخل نظام و بخشی از بدنه مدیریتی کشور در این فتنه بزرگ بود و همین امر سبب دلگرمی کامل امریکا، صهیونیست‌ها و انگلیس و سایر هرم مدیریت عالیه کودتا را فراهم آورده بود.
 
وی اعلام داشت: در بررسی و کنکاش فتنه 88 هیچ عاملی موثرتر از گروه کسانی که جزئی از بدنه حاکمیت و دولت بودند، نقش نداشت و لذا خیانتی که این افراد انجام دادند، حتی بزرگتر از عملکرد 30 ساله مجموعه ضدانقلاب اندازه‌گیری می‌شود.
 
معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جاری شدن الطاف الهی و وجود نعمت رهبری و ولایت فقیه و هوشمندی مردم در چارچوب تدابیر رهبر عزیز انقلاب، نظام و کشور را از یک خطر بزرگ نجات داد که همگان تجلی این واقعه را در 9 دی همان سال به عیان دیدند و پاسداشت یوم‌الله 9 دی در حقیقت تشکر از خدای متعال به حساب می‌آید.
 
جزایری همچنین اظهار داشت: سران جریانی که خود را اصلاح‌طلب می‌نامند در جریان فتنه 88، خیانت بزرگی در حق انقلاب اسلامی، نظام، ولایت فقیه و مردم انقلابی ایران اسلامی و بلکه سایر مسلمانان و ملت‌های آزاده جهان انجام دادند و آگاهانه در پازل آمریکا و سرویس‌های امنیتی و جاسوسی غرب علیه تمامیت کشور بازی کردند و مستحق مجازات‌های سنگین بوده و هستند.
 
رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با اشاره به اینکه رافت نظام اسلامی سبب تلاش این افراد برای حضور مجدد در بخش‌های بالای مدیریتی کشور شده است، اظهار داشت: این موضوع لزوم هوشیاری مدیران و مردم را در برخورد با این جریان دو چندان می‌کند. عده‌ای فکر می‌کنند دو نوع اصلاح‌طلب خوش‌خیم و بدخیم وجود دارد. این در حالی است که شواهد گویای آن است که توسط افراد منتسب به این جریان کودتای نرم و فتنه 88 هیچ گاه به وضوح محکوم نگردید و جرم کسانی که در برابر آن هجمه بزرگ به تمامیت انقلاب سکوت کردند کمتر از صحنه گردانان فتنه نیست.
 
جزایری اذعان کرد: البته باید حساب آن دسته از مردم و بدنه نخبگی کشور که فریب شعارهای اصلاح‌طلبان را خورده‌اند، از مدیریت فتنه جدا کرد، مردم و نخبگان هیچ‌گاه دست به دست آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها نمی‌دهند. لیکن نباید فریب تغییر چهره دادن کسانی که در معرکه مدیریتی فتنه حضور داشته و امروز رنگ عوض کرده‌اند، خورد.
 
سخنگوی نیروهای مسلح گفت: خط قرمز جریان اصول‌گرایی و همه کسانی که مایلند در این چهارچوب شناخته شوند، عدم همکاری و همراهی با اصلاح‌طلبان فتنه‌گر و باور نسبت به بدخیم بودن این جریان است.
 
این مقام ارشد نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد: در شرایط کنونی گروه‌ها و جریانات سیاسی هیچ جریانی به اندازه جریان فتنه خطرناک نیست.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها