0

ترفند سخت افزار / کیبورد

 
amir136724
amir136724
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 780
محل سکونت : teharan

ترفند سخت افزار / کیبورد
یک شنبه 23 آبان 1389  9:35 PM

حتما" برای شما نیز پیش آمده که بخواهید کسی را اذیت کنید یا از شر بچه های کوچک فامیل که هنوز به خانه شما نیامده اند پای کامپیوتر شما هستند خلاص شوید و به آنها بتوانید اثبات کنید که کامپیوتر شما خراب است! می توانید از این ترفند استفاده کنید، همچنین این ترفند کاربردهای گوناگون دیگری نیز دارد که بستگی به استفاده هر کس مورد استفاده قرار می گیرد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بدانید برای قفل کردن کیبورد در کمتر از 5 ثانیه نیاز به هیچ نرم افزار و دانش کامپیوتری نخواهید داشت و فقط به یک انگشت سالم نیاز دارید!!

 

برای این کار:

ابتدا shift سمت راست کيبورد را به مدّت 7 ثانيه نگه داشته و بعد اخطاری در صفحه ظاهر ميشود که بايد ok کنيد به اين ترتيب کيبورد قفل ميشود و هيچ دکمه اي کار نميکند.البته در این هنگام یک بوق از مادربورد نیز شنیده می شود که نشانه تایید این موضوع است.

برای به کار انداختن کيبورد دو روش وجود دارد:

1- دوباره shift سمت راست کيبورد را به مدّت 7 ثانيه نگه داشته (شهر ترفند) و پس از شنیدن بوق های ممتد از مادربورد و یک بوق جدا کیبورد به کار می افتد! به همین راحتی!

2-روش دوم برای به کار انداختن کيبورد این است که يک ايکن ساعت کنار ساعته ويندوز نمايان ميشود که با دوبار کليک کردن روی ايکن صفحه اي ديگر باز خواهد شد که در وسط صفحه گزينه ی use filterkeys را غیره فعال کرده سپس ok کرده حالا دوباره کيبورد شما کار ميکند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها