0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر می شود
شنبه 18 آذر 1391  12:09 PM

http://irna.ir/fa/News/80446156
 

تهران- وزیر امور اقتصادی و دارایی روز سه شنبه با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس به سوال 6 نفر از نمایندگان پاسخ می دهد.

به گزارش ایرنا و براساس دستور هفتگی کمیسیون های مجلس شورای اسلامی،ˈجلیل جعفریˈ، ˈموسی الرضا ثروتیˈ، ˈایرج ندیمیˈ، ˈابراهیم آقامحمدیˈ، ˈجعفر قادریˈ و ˈفتح الله حسینیˈ نمایندگان خلخال، بجنورد، لاهیجان، خرم آباد، شیراز و قصر شیرین در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس پرسش های خود را از ˈسید شمس الدین حسینیˈ در زمینه مسایل اقتصادی کشور مطرح می کنند.

همچنین اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس فردا - یکشنبه - ادامه بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک تجارت و بانک مرکزی جمهوری اسلامی را در دستور کار خود دارند.

آخرین وضعیت بورس کالای ایران نیز در ادامه این جلسه با حضور مدیریت شرکت بورس کالا بررسی می شود.

اعضای این کمیسیون همچنین روز سه شنبه به ادامه بررسی طرح اصلاح ماده 14 آیین نامه معاملات شهرداری تهران و لایحه اصلاح قانون نظام صنفی کشور می پردازند.**جلسه مدیران ایران خودرو و سایپا با اعضای کمیسیون اجتماعی

اعضای این کمیسیون تخصصی مجلس روز یکشنبه گزارش مدیران عامل شرکت های خودروسازی ایران خودرو و سایپا را استماع می کنند.

همچنین اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس فردا به بررسی طرح مدیریت خدمات کشوری می پردازند.

اعضای این کمیسیون روز چهارشنبه این هفته نیز نشست مشترکی با مسوولان جمعیت هلال احمر برگزار می کنند.**وزیر نفت درباره وضعیت پروژه های پارس جنوبی به کمیسیون انرژی گزارش می دهد

ˈرستم قاسمیˈ وزیر نفت سه شنبه هفته جاری برای ارایه گزارشی از وضعیت پروژه های پارس جنوبی و توضیحاتی درمورد تامین گاز کشور به کمیسیون انرژی مجلس می رود.

عملکرد بودجه سال 1391 و بودجه پیشنهادی سال آتی وزارت نیرو نیز روز یکشنبه با حضور مسوولان و کارشناسان این وزارتخانه و مرکز پژوهش های مجلس بررسی می شود.

همچنین مسوولان وزارت نفت عصر یکشنبه با حضور در این کمیسیون درمورد مشکلات و برنامه های آینده میادین یادآوران و آزادگان گزارش می دهند.**حضور رییس کل بانک مرکزی در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس

ˈمحمود بهمنیˈ رییس کل بانک مرکزی نیز روز سه شنبه برای بررسی گزارش دیوان محاسبات درباره برداشت از منابع بانک ها به کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس می رود.

همچنین مسوولان دستگاه های اجرایی ذیربط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری و خزانه داری کل عصریکشنبه برای ارایه عملکرد 6 ماهه بودجه سال 91 و اقدامات انجام شده در تهیه و تدوین لایحه بودجه سال 92 کل کشور در این کمیسیون حضور می یابند.**جلسه اعضای کمیسیون بهداشت و درمان با حضور وزیر بهداشت

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس روز دوشنبه نشست مشترکی با دکتر ˈمرضیه وحید دستجردیˈ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل این وزارتخانه برگزار می کنند.

ˈمهدی غضنفریˈ وزیر صنعت و معدن و تجارت در روز سه شنبه برای ارائه گزارش درباره مبنای تعیین اولویت های ارزی بخش سلامت به این کمیسیون می رود.**بررسی مشکلات صنعت کشور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

غضنفری وزیر صنعت و معدن و تجارت بعدازظهر سه شنبه نیز برای پاسخ به سوال هشت تن از نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور می یابد.

اعضای این کمیسیون همچنین در روز سه شنبه جلسه ای با وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییسان سازمان های زیرمجموعه این وزارتخانه و مدیران عامل بانک ها درباره بررسی مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی کشور برگزار می کنند.

 

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها