0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

دولت در اسرع وقت بودجه سال 92 را به مجلس تقدیم کند
جمعه 17 آذر 1391  12:03 PM

تهران- نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی به دولت توصیه کرد که بودجه سال 1392 کل کشور را در اسرع وقت به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا، ˈمحمدرضا باهنرˈ روز پنج شنبه در حاشیه مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله انواری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا در راستا تقدیم بودجه دولت به مجلس، ماموریتی به ˈحجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس برای پیگیری های بیشتر داده شده است؟ گفت: به آقای ابوترابی ماموریت ˈخاصی در این زمینه داده نشده زیرا مجلس، مامور و مسوول برای این موضوع نمی‌فرستد.

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسش دیگری درباره دیدار جبهه پیروان خط امام و رهبری با آیت‌الله یزدی گفت: فعلا برنامه‌ای در این باره نداریم.

باهنردرباره دیدارخود با ˈعلی‌اکبر ولایتیˈ مشاور رهبر معظم انقلاب گفت: ما مرتبا همدیگر را در مجمع و جاهای دیگر ملاقات می کنیم.

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی درباره این که آیا جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات ریاست جمهوری برنامه ای دارد ؟، گفت: کمیته سیاسی جبهه پیروان در حال رایزنی است تا برنامه‌های خود برای ریاست جمهوری را مطرح کند.

وی تاکید کرد که قاعدتا با افراد مطرح نیز در این راستا رایزنی‌هایی خواهیم داشت، اما هنوز به جمع‌بندی کلی نرسیده‌ایم.

http://irna.ir/fa/News/80444555

 

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها