0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

دانشگاه باید محیطی برای علم افزایی و نوگرایی باشد
جمعه 17 آذر 1391  11:58 AM

بوشهر - نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه به عنوان پایگاه علم و دانش می بایست تمامی برنامه هایش در راستای علم افزایی دانشجویان باشد.

حجت الاسلام موسی احمدی روز پنجشنبه به مناسبت 16 آذر روز دانشجو در گفت وگو با ایرنا افزود: یکی از پیام های اصلی روز دانشجو استکبار ستیزی است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانشجو در 16 آذر یادآور شد: دانشجویان در سال 1332 نیز بسیاری از فضاها و جریان ها را تحت تاثیر خود قرار دادند و بستری را برای اعتراض به حکومت شاهنشاهی و دولت های غربی حامیان آنها را فراهم کرد.

نماینده مردم کنگان، دیر و جم درمجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این امر باعث شد تا در سایه رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (رض) و هوشیاری دانشجویان پیرو خط امام، انقلاب پیروز شد.

وی ادامه داد: انقلاب یک هویت ملی به دانشگاه داد، هویتی که در آن اندیشه های اسلامی شاخص بود و در دوران دفاع مقدس همین هویت ناب و ارزشمند باعث شد تا بسیاری از دانشجویان راهی جبهه های نبرد شوند و از کیان نظام اسلامی دفاع کنند.

احمدی تصریح کرد: مسوولان دانشگاه ها باید به روحیه های انقلابی دانشجویان و استعدادهای آنان توجه کنند و به ایجاد فضاهای هم اندیشی اهتمام ورزید زیرا که آینده جامعه نیازمند همین استعداد های خلاق است.

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها