0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

ˈرسول جعفریانˈ از ریاست کتابخانه مجلس شورای اسلامی استعفا کرد
جمعه 17 آذر 1391  11:57 AM

تهران- ˈرسول جعفریانˈ با ارسال نامه ای به ˈعلی لاریجانیˈ رییس مجلس شورای اسلامی از ریاست کتابخانه مجلس شورای اسلامی استعفا کرد.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا، ˈرسول جعفریانˈ در این نامه خطاب به ˈعلی لاریجانیˈ رییس مجلس شورای اسلامی آورده است: اینجانب حسب فرمایش حضرتعالی طی دوره قبل ریاست شما بر مجلس شورای اسلامی مسئولیت کتابخانه را پذیرفتم و در اواخر آن دوره، دست کم دو بار استعفای خود را تقدیم کردم ولی شما فرمودید تا پایان دوره در کتابخانه در محضر شما باشم.

وی در ادامه استعفا نامه خود می افزاید: با پایان یافتن دوره، بار دیگر با اصرار دوست عزیزمان آقای جعفری قرار شد دو سه ماهی را در این سمت باشم تا کارها سر و سامان پیدا کند.

جعفریان در این نامه یادآورشد که اکنون پس از گذشت چند ماه با توجه به بیماری بنده، مشغله فراوان دانشگاهی و کارهای نوشتنی و قولی که حضرتعالی دادید، تقاضا دارم با استعفای بنده، موافقت فرمایید.

وی در این نامه تاکید کرد: طبیعی است که ادامه کار در کتابخانه برای بنده بسیار دشوار بوده و خارج از توانم است، ان‌شاءالله که بتوانم در حیطه قدرت و توانم، خدمتگزار کوچکی برای اسلام و ایران اسلامی باشم.

ˈرسول جعفریانˈ در شهریور 1387 با حکم ˈعلی لاریجانیˈ به سمت ریاست کتابخانه مجلس شورای اسلامی منصوب شده بود.

 

http://irna.ir/fa/News/80444616

 

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها