0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

وزرای کشور و دفاع به کمیسیون اجتماعی مجلس می روند
شنبه 11 آذر 1391  3:28 PM

تهران- وزرای کشور و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در روز سه شنبه هفته جاری با حضور در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به سوالات نمایندگان پاسخ می دهند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، ˈ مصطفی محمدنجارˈ وزیر کشور سه‌شنبه هفته جاری با حضور در کمیسیون اجتماعی مجلس به سوال ˈ حبیب برومند داش قاپوˈ نماینده پارس آباد و بیله سوار پاسخ خواهد داد.

سردار سرتیپ پاسدار ˈ احمد وحیدیˈ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در همین روز به سوال ˈ فتح الله حسینیˈ نماینده قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی پاسخ می دهد.

کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین درنظر دارد تا درعصر روز یکشنبه هفته جاری نشست مشترکی را با رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، کمیسیون اجتماعی مجلس عصر روز یکشنبه طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار، اعاده شده از شورای نگهبان و لایحه اساسنامه کمیسیون دامپزشکی سازمان همکاری‌های اقتصادی (اکو) را نیز مورد بررسی قرار می دهد.*** حضور وحید دستجردی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس

ˈ مرضیه وحید دستجردیˈ وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی نیز روز سه‌شنبه هفته جاری برای پاسخگویی به سوالات ˈ رمضانعلی سبحانی‌فرˈ نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب، ˈمجید جلیل سرقلعهˈ نماینده لردگان ، ˈعلی ایرانپورˈ نماینده مبارکه، ˈموسی‌الرضا ثروتیˈ نماینده بجنورد، جاجرم، گرمه و سملقان، ˈعبدالله سامریˈ نماینده خرمشهر و جزیره مینو، ˈحسین گروسیˈ نماینده شهریار، قدس و ملارد و ˈ بهروز نعمتیˈ نمانیده مردم اسدآباد به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس می رود.

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس روز یکشنبه هفته جاری همچنین ، نحوه پذیرش دانشجوی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی را با حضور مسئولان این دانشگاه و معاون آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد بررسی قرار می‌دهند.

رییس سازمان بازرسی کل کشور نیز روز سه شنبه گزارشی را به کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ارایه خواهد کرد.** پاسخ گویی وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران

ˈعلی نیکزاد ˈ وزیر راه و شهرسازی برای پاسخگویی به سؤالات ˈ نادر قاضی‌پور ˈ نماینده مردم ارومیه، ˈیونس اسدیˈ نماینده مردم مشکین‌شهر و ˈ موسی الرضاثروتی ˈ نماینده مردم بجنورد، جاجرم، گرمه و سملقان در کمیسیون عمران مجلس حضور می یابد.

رییس سازمان امور مالیاتی نیز عصر روز یکشنبه میهمان کمیسیون عمران مجلس است و در نظر دارد تا گزارشی درخصوص وضعیت درآمدهای مالیاتی کشور به این کمیسیون ارائه کند.** رئیس سازمان بازرسی کل کشور به کمیسیون برنامه و بودجه می رود

ˈ مصطفی پور محمدی ˈ رئیس سازمان بازرسی کل کشور برای ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی و مشکلات و تنگناهای اعتباری این سازمان روز یکشنبه هفته جاری در کمیسیون برنامه و بودجه محاسبات حضور می‌یابد.

ˈمجید نامجوˈ وزیر نیرو به همراه جمعی از مدیران این وزارتخانه در روز سه شنبه هفته جاری به کمیسیون برنامه و بودجه می رود تا گزارشی را در خصوص عملکرد این وزارتخانه و آخرین وضعیت اعتبارات و پیشرفت طرح‌ها و پروژه‌ها ارایه کند.*** بررسی مشکلات تامین مواد اولیه پتروشیمی در کمیسیون صنایع

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در روز یکشنبه به بررسی گزارش کار گروه پتروشیمی و صنایع نفت و گاز در مورد مشکلات و محدودیت‌های تامین مواد اولیه محصولات پتروشیمی می‌پردازد.

ˈ رستم قاسمیˈ وزیر نفت نیز روز سه شنبه با حضور در کارگروه فناوری‌های نوین و هوا و فضا این کمیسیون در مورد فناوری‌های نوین گزارشی را ارایه خواهد کرد.

اعضای این کمیسیون همچنین عصر روز سه شنبه، تقاضای جمعی از نمایندگان برای انجام تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از سال 84 تاکنون و تحقیق و تفحص از عملکرد و مدیریت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران را مورد رسیدگی قرار می دهند.*** بررسی لایحه گذرنامه

نشست مشترک کارگروه‌های امنیت و روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه با هدف بررسی لایحه گذرنامه برگزار می‌شود.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز عصر روز یک شنبه با حضور در این کمیسیون، گزارشی در خصوص عملکرد این نهاد ارایه خواهد کرد.

همچنین درجلسه روز سه شنبه نیز گزارش رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و گزارش دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرایت می شود.

کارگروه دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز روز دوشنبه نشست مشترکی با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برگزار خواهد کرد.** محمدنجار به 16 سوال در کمیسیون شوراها پاسخ می دهد

ˈ مصطفی محمدنجارˈ وزیر کشور عصر روز سه شنبه نیز برای پاسخگویی به سؤالات ˈ نادر قاضی‌پورˈ، نماینده ارومیه، ˈحسین گروسیˈ نماینده شهریار، ˈ محمد جواد نظری مهرˈ نماینده بندرترکمن، ˈ الله‌وردی دهقانیˈ نماینده ورزقان ، ˈموسی الرضا ثروتیˈ نماینده بجنورد، ˈ فتح الله حسینیˈ نماینده قصر شیرین، ˈ قاسم جعفریˈ نماینده بجنورد و ˈکریمی قدوسیˈ نماینده مشهد، به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می رود.

محمدنجار همچنین قرار است به سوالات ˈ احمد امیر آبادی فراهانیˈ، نماینده قم ، ˈغلامرضا اسداللهیˈ نماینده تربت جام، ˈعباس رجاییˈ نماینده اراک ، ˈمنصور آرامیˈ نماینده بندر عباس، ˈسید شریف حسینیˈ، نماینده اهواز، ˈجبار کوچکی نژادˈ نماینده رشت، ˈحمید رضا فولادگرˈ نماینده اصفهان و ˈمحمد حسین حسین زادهˈ نماینده مشهد در این کمیسیون پاسخ دهد.*** دیدار اعضای کمیسیون قضایی با روسای کانون‌ وکلای دادگستری

اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی نیز عصر روز سه شنبه جلسه مشترکی با روسای کانون‌های وکلای دادگستری کشور برگزار می کنند.

کارگروه‌های تخصصی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بررسی لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی، لایحه قضازدایی و حذف برخی عناوین مجرمانه از قوانین،‌ لایحه انتقال موردی محکومان به حبس و طرح دائمی شدن قانون سازمان بازرسی کل کشور را در دستور کار دارند.
http://irna.ir/fa/News/80436760

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها