0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

رهبر معظم انقلاب مخالف کشاندن اختلافات میان قوا به سطح جامعه هستند
پنج شنبه 2 آذر 1391  10:26 AM

تهران - عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: نمایندگان مخالف طرح سوال از رییس جمهوری از همان ابتدا معتقد بودند که رهبر معظم انقلاب، مخالف کشاندن اختلافات میان قوا به سطح جامعه هستند.

ˈعلی اصغر زارعیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، اظهار داشت: از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سفر به استان خراسان شمالی، دیدار دانشجویان با معظم له در 13 آبان و سایر فرمایشات ایشان این گونه استنباط می شد که فضای کشور را باید آرام نگاه داشت و اجازه نداد که اختلافات به سطح جامعه کشیده شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: کشاندن اختلافات به سطح جامعه آثار سوء بر جامعه دارد و دشمن از آن سوء استفاده می کند.

وی خاطر نشان کرد: سوال کنندگان براساس وظیفه قانونی خود و برای بهبود فضای اقتصادی، طرح سوال را مطرح کردند اما ما معتقد بودیم که طرح این سوال و افزایش کشمکش ها، کمکی به حل مشکلات اقتصادی نمی کند.

زارعی ادامه داد: پس از فرمایشات امروز (چهارشنبه) رهبر معظم انقلاب، همه نمایندگان امضا کننده طرح سوال از رییس جمهوری، امضای خود را پس گرفتند که این نشان می دهد، مجلس و دولت با وحدت نظر در خدمت مردم هستند و از رهبر معظم انقلاب تبعیت می کنند.

عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطر نشان کرد: ما نیز براساس این تدبیر رهبر معظم انقلاب، شکایت خود را از هیات رییسه مجلس به کمیسیون اصل 90 پس گرفتیم.

جمعی از نمایندگان مجلس در اعتراض به عملکرد هیات رییسه درباره نحوه طرح سوال از رییس جمهوری، به کمیسیون اصل 90 شکایت کرده بودند.

http://irna.ir/fa/News/80425769

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها