0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

نظر ولی امر مسلمین برای رهروان ایشان حجت است
پنج شنبه 2 آذر 1391  10:24 AM

تهران-فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره طرح سوال از رییس جمهوری تاکید کرد که نظر ولی امر مسلمین بر رهروان ایشان در مجلس شورای اسلامی حجت بوده و اطاعت از ایشان وظیفه و افتخار اینجانبان در مجلس است.

اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در این بیانیه که رونوشت آن عصر چهارشنبه به ایرنا نمابر شد ، خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشتند : بیانات امروز حضرتعالی در دیدار با بسیجیان گرامی حاوی نکات و فرازهای بسیار ارزنده ای بود و قطعا در شرایط حساس جهانی برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی راه گشاست.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس شورای اسلامی، در ادامه این بیانیه آمده است: حضرتعالی از جمله در مورد سوال از رییس جمهور که عده ای از نمایندگان مجلس پی گیر انجام و اجرای آن بودند ضمن صحیح بودن اقدام سوال کنندگان، بیان فرمودید که اقدام همین جا متوقف گردد.

در پایان این بیانیه آمده است: قطعا نظر ولی امر مسلمین بر رهروان ایشان در مجلس شورای اسلامی، حجت بوده و اطاعات از ایشان وظیفه و افتخار اینجانبان در مجلس شورای اسلامی است و در مورد طرح سوال از ریس جمهور؛ اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، رهنمود جنابعالی را عملی خواهند کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در جمع صدها نفر از بسیجیان کشور اظهار داشتند: طرح سوال از رییس جمهوری تا اینجا کار مثبتی بود، هم نشان دهنده احساس مسئولیت مجلس و هم آمادگی مسئولان دولتی برای پاسخگویی است اما ادامه این کار، آن چیزی است که دشمن می خواهد.

http://irna.ir/fa/News/80425837

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها