0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، پاسخگوی نیاز جامعه نیست
چهارشنبه 1 آذر 1391  1:02 PM

تهران- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب طرح ˈاصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوریˈ و طرح های مشابه، پاسخگوی نیازهای جامعه نیست.

ˈحسن کامرانˈ در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، اظهار داشت: این گونه طرح ها زمینه معامله گری و افزایش بده و بستان ها در عرصه سیاسی را فراهم می کند.

کامران اظهارداشت: ما در کشور کمبود چنین طرح هایی را نداریم و باید اجازه دهیم که شورای نگهبان بر اساس روال قانونی، کار خود را انجام دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: به جای تصویب چنین طرح هایی بهتر است شرایطی را فراهم کنیم که اخلاص و ارزش های معنوی مسوولان افزایش پیدا کند.

کامران با انتقاد از دور شدن برخی مسوولان از ساده زیستی، گفت: با وجود این که مسوولان باید ساده زیستی داشته باشند؛ اما متاسفانه برخی از آنها با این فرهنگ غریبه شده اند.

بیش از 50 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقاضایی را برای بررسی خارج از نوبت طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس ارایه کردند که با آن موافقت شد.

بر این اساس، این طرح فردا (چهارشنبه) در صحن علنی مجلس بررسی می شود.

در این طرح، شرایطی مانند جمع آوری امضا از شخصیت های سیاسی و نمایندگان مجلس برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته شده است.

 

http://irna.ir/fa/News/80424974/

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها