0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

وزیر نیرو به سوالات 6 نماینده در کمیسیون انرژی پاسخ داد
چهارشنبه 1 آذر 1391  1:01 PM

تهران- سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ˈمجید نامجوˈ وزیر نیرو عصر سه شنبه با حضور در جلسه این کمیسیون به سوالات 6 نماینده مجلس پاسخ داد.

ˈحسن امیریˈ در گفت ‌‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا جلسه عصر امروز کمیسیون انزژی مجلس اظهار داشت:‌ برخی از نمایندگان سوال کننده از پاسخ وزیر قانع شدند اما مقرر شد در مورد سایر سوالات جلسات کارشناسی بیشتری برگزار شود.

وی افزود:‌ در این جلسه سوال ˈاحمد بخشایشˈ نماینده اردستان از وزیر نیرو درباره مطالبات نیروگاه اردستان مطرح شد که در نهایت مقرر شد جلسه مشترکی بین نماینده سوال کننده و وزیر نیرو و کارشناسان این وزارتخانه برگزار شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد:‌ ˈنادر قاضی پورˈ نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز سوال خود در خصوص تاخیر در برگزاری مناقصه سد بارندوز ارومیه را مطرح کرد که وزیر نیرو قول پیگیری این موضوع را داد.

نماینده مردم زرند در مجلس گفت:‌ همچنین در جلسه امروز ˈ احمد شوهانیˈ نماینده مردم ایلام از وزیر نیرو درباره تاخیر در تکمیل ساخت سد سیمره سوال کرد که قرار شد در جلسه ای دیگر با حضور کارشناسان ذیربط این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به سوال ˈ غلامعلی جعفرزادهˈ نماینده مردم رشت در خصوص وقوع سیل در شهر رشت و تاخیر در ساخت شبکه فاضلاب این شهر، اظهار داشت: نماینده سوال کننده از پاسخ وزیر در این خصوص قانع شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اضافه کرد:‌ ˈسعید حیدری طیب ˈ نماینده کرمانشاه نیز سوال خود در خصوص مهار آب های مرزی و نحوه فروش اوراق مشارکت را مطرح کرد که قرار شد در جلسه کارشناسی با حضور کارشناسان وزارت این نیرو مورد بررسی قرار گیرد.

وی گفت: ˈرمضان شجاعی کیاسریˈ نماینده مردم ساری نیز سوالی را در خصوص مهار آب های زیر زمینی مطرح کرد که قرار شد وزیر نیرو، تا دو هفته آینده گزارشی را به کمیسیون ارائه کند.

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها