0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

دولت و مجلس توجه بیشتری به اجرای سند چشم انداز داشته باشند
چهارشنبه 1 آذر 1391  12:45 PM

تهران - نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس شورای اسلامی با تدبیر و تلاش، توجه بیشتری به اجرای سند چشم انداز نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ˈمنصور آرامیˈ روز چهارشنبه در نطق میان دستور جلسه علنی مجلس با اشاره به ابلاغ سند چشم انداز نظام جمهوری اسلامی ایران در آبان ماه 1382 از سوی رهبر معظم انقلاب، افزود: ابلاغ سند چشم انداز به اعتقاد رهبر معظم انقلاب یک نوشته و ابلاغ نیست بلکه یک کار کارشناسی و برنامه ای بر اساس واقعیات است.

آرامی اظهارداشت: اگر سند چشم انداز و مسیر رسیدن به نقشه راه آن، ملاک عمل دولت و مجلس است آیا جا نداشت در هفته های قبل و همزمان با سالروز ابلاغ این سند، یک دقیقه از وقت مجلس شورای اسلامی به این امر مهم و موضوع اساسی اختصاص داده می شد؟

وی گفت: هیات رییسه مجلس شورای اسلامی باید به سند چشم انداز 20 ساله نظام جمهوری اسلامی بیشتر توجه کنند.

آرامی تاکید کرد: دولت نیز باید متناسب با سند چشم انداز که مورد تاکید و تایید رهبر معظم انقلاب است تدابیری را بیاندیشد و در دستور کار مسوولان اجرایی قرار دهد.

وی همچنین با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور ناشی از تحریم ها، گفت: دولت باید لایحه جامعی برای اقتصاد مقاومتی که همواره مورد نظر رهبر معظم انقلاب است را در بخش های تورم و بیکاری به مجلس ارایه دهد.

آرامی ادامه داد: برای حل مسایل و مشکلات کشور نیازمند یک اتفاق نظر و اجماع همه جانبه و همدلی، همسویی و وحدت بین مسوولان کشور هستیم.

 

http://irna.ir/fa/News/80424515

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها