0

اخبار مجلس

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

شکواییه برخی نمایندگان از هیات رییسه مجلس/ طرح سوال از رییس جمهوری راه حل منطقی نیست
سه شنبه 16 آبان 1391  12:31 PM

تهران - عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی شکوائیه‌ای از عملکرد هیات رییسه مجلس آماده کرده‌اند که فردا(سه شنبه) به این کمیسیون ارائه می‌کنند.

ˈحمید رساییˈ در گفت‌ و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به تردیدهای نمایندگان در مورد تعداد امضاهای طرح سوال از رییس جمهوری، گفت: این شکوائیه فردا برای بررسی بیشتر به رییس کمیسیون اصل نود مجلس ارائه می‌شود.

وی یادآور شد: طبق روال کمیسیون اصل نود مجلس و بنا به درخواست شاکیان از هیات رییسه مجلس درباره عملکرد روز گذشته (یکشنبه) آنها توضیح خواسته می‌شود.*** طرح سوال از رییس جمهوری راه حل منطقی نیست

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره طرح سوال از رییس جمهوری، گفت: جریانی که طرح سوال از رییس جمهوری را پیگیری می‌کند به دنبال اهدافی سیاسی است .

رسایی خاطرنشان کرد: طرح سوال از رییس جمهوری و حواشی آن در صحن علنی مجلس شورای اسلامی نه تنها به ثبات بازار ارز کمکی نمی‌کند بلکه حواشی به وجود آمده باعث بی ثباتی بیشتر در این حوزه می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: ما معتقد هستیم که وضعیت ارزی و مشکلات به وجود آمده نیاز به رسیدگی دارد و مدیریت درستی درباره آن صورت نگرفته است اما امروز که دولت در حال مدیریت بازار است، سوال از رییس جمهوری راه حل منطقی نیست.

رسایی تاکید کرد: مجلس باید در جلسات کارشناسی که به همراه دولت برگزار می‌شود این موضوع را حل و فصل کند کما این که در جلسات قبلی تا حدودی این روال موثر بوده است.

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی  ،  ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم

                          صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تشکرات از این پست
pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها