0

اخبار مجلس

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:خبر های مجلس
یک شنبه 30 مهر 1391  6:37 PM

توضیحات سردار فضلی و حاجی بابایی در مجلس درباره حادثه اتوبوس راهیان نور

 

 

جعفری گفت: سردار فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج دانش آموزی و حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش هر دو بر حساسیت موضوع و دقت در برنامه ریزی و تامین مقدمات سفرهای راهیان نور تاکید کردند و قرار شد موضوع به صورت حقوقی پیگیری شود. وزیر آموزش و پرورش نیز تاکید کرد این شائبه که دانش آموزان برای گرفتن نمره به این سفر اجباری می روند درست نیست و همه دانش آموزان رضایت نامه کتبی داشتند.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به توضیحات سردار فضلی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور و حاجی بابایی وزیر آموزش و تحقیقات گفت: مسولان مربوطه بر دقت در تامین مقدمات سفر راهیان نور تاکید کردند.

به گزارش مهر، قاسم جعفری با اشاره به جلسه امروز یکشنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برای بررسی فوت 26 دانش آموز در حادثه واژگونی اتوبوس راهیان نور اظهارداشت: همه نمایندگان نسبت به این حادثه دردناک اظهار تاسف کردند و تاکید داشتند که این حادثه ضایعه دردناکی است و با تدابیری که باید در این نوع اقدامات انجام بگیرد نباید دیگر شاهد این گونه حوادث باشیم.

وی ادامه داد: از طرف دیگر هم تاکید شد حرکت بزرگ راهیان نور که نقطه اتصال نسل جدید با آرمانهای امام و شهدا است، نباید تحت تاثیر قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش نیز تاکید کرد این شائبه که دانش آموزان برای گرفتن نمره به این سفر اجباری می روند درست نیست و همه دانش آموزان رضایت نامه کتبی داشتند.

وی خاطرنشان کرد: حاجی بابایی این موضوع را هم که روزنامه ها خبری منتشر کردند که وی گفته است این موضوع به او مرتبط نیست را درست ندانست و توضیح داد که از زمان وقوع حادثه خود پیگیر موضوع بوده و سه معاونش را هم به منطقه اعزام کرده است.

جعفری گفت: سردار فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج دانش آموزی و حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش هر دو بر حساسیت موضوع و دقت در برنامه ریزی و تامین مقدمات سفرهای راهیان نور تاکید کردند و قرار شد موضوع به صورت حقوقی پیگیری شود.
 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
تشکرات از این پست
saeid63 pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها