0

اخبار مجلس

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:خبر های مجلس
یک شنبه 30 مهر 1391  6:36 PM

بیانیه 200 نماینده مجلس: پیام سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی را دریافتیم

 

 

حضور حماسه ساز مردم که حکایت از پافشاری بر استمرار راه امام و شهیدان و آرمان های انقلاب در سایه ولایتمداری است و نشان دهنده سرزندگی و نشاط مردم و خسته نشدن در مسیر به رغم تمام فتنه های اجتماعی و اقتصادی است.


200 نماینده مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای اعلام کردند که پیام های مقام معظم رهبری در سفر به استان خراسان شمالی را دریافته اند و در جهت تحقق این آرمان های بلند از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

به گزارش مهر، در پایان جلسه علنی امروز بیانیه ای با امضای 200  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص سفر مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی قرائت شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان خراسان شمالی آثار معنوی و مادی و تاثیرات داخلی و خارجی زیادی به همراه داشت و پیام های رسا و بلیغی از سوی معظم له صادر شد که به برخی از آنها اشاره می شود.

 تبیین درست و کامل مفهوم اسلامی پیشرفت

 ایجاد تمدن نوین اسلامی با عنایت به بخش سخت افزاری تمدن شامل علم و اختراع

 بخش نرم افزاری تمدن شامل سبک زندگی و عقل معاش که فرموده اند این بخش اصل تمدن است.

حضور حماسه ساز مردم که حکایت از پافشاری بر استمرار راه امام و شهیدان و آرمان های انقلاب در سایه ولایتمداری است و نشان دهنده سرزندگی و نشاط مردم و خسته نشدن در مسیر به رغم تمام فتنه های اجتماعی و اقتصادی است.

افتخار مسئولان به خدمتگزاری این مردم و پیگیری این خدمت ها با اراده بلند، توجه جدی به وحدت مردم و مسئولان ، پرهیز از ایجاد تشنج و سلب امنیت و آرامش از جامعه به هر بهانه ای، اولویت بندی امور بر اساس اهمیت  پرهیز از حاشیه سازی باید سرلوحه اقدامات مسئولان کشور باشد.

ما نمایندگان ملت به محضر رهبر انقلاب اعلام می داریم پیام بلیغ و حکیمانه حضرت عالی را دریافتیم و در جهت تحقق این آرمان های بلند از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

 

قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
تشکرات از این پست
saeid63 pirint3
دسترسی سریع به انجمن ها