0

پيام ورزشكاران پارالمپيك

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

پيام ورزشكاران پارالمپيك
شنبه 11 شهریور 1391  12:46 PM

زندگي جريان دارد
پيام ورزشكاران پارالمپيك
جام جم آنلاين: پيام بازي‌هاي پارالمپيك به همان اندازه كه ساده است، درك واقعي آن هم پيچيده؛ زندگي جريان دارد! اگر پا نداري كه استوار و با غرور بر اين پهنه خاكي گام بگذاري نگران نباش، چشمانت را باز كن و آنهايي را ببين كه پاهايي دارند سست و در برابر هر مشكلي لرزان.

اگر دست نداري يادت باشد تو يك قدم جلوتري، اگر روشنايي در چشمانت نيست فكر تو مي‌تواند روشنايي بخش چشم آنهايي باشد كه فقط مي‌بينند و... پس هيچ نگران نباش، جلوي مشكلات و محدوديت‌ها سينه سپر كن و به دنيا بگو بازنده نيستي.

معلوليت اتفاقي است كه ممكن است هر انساني در بدو تولد يا در طول حيات خود به آن گرفتار شود؛ اما اين گرفتاري پايان زندگي نيست و ورزشكاران معلول بخوبي آن را ثابت مي‌كنند.

اين روزها 4280 ورزشكار معلول از بيش از 160 كشور دنيا در لندن گردهم آمده‌اند تا اين پيام را در قالب بازي‌هاي پارالمپيك به همگان ثابت كنند.

جايي كه نابينا و كم‌بينا، قطع عضو و قطع نخاعي و ديگر معلول‌ها در ورزش‌هاي مختلف به عرض اندام مي‌پردازند و از همان لحظه‌اي كه شمارش معكوس براي آغاز مراسم افتتاحيه در چهارشنبه شب لندن پايان يافت يك بار ديگر خود را باور كردند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها