0

هفت میانبرهای صفحه کلید مفید برای ویندوز ۸

 
javad365
javad365
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2026
محل سکونت : تهران

پاسخ به: هفت میانبرهای صفحه کلید مفید برای ویندوز ۸
سه شنبه 7 شهریور 1391  5:11 PM(,) Windows Key + Comma

اگرشما در صفحه آغاز مترو هستید و یا هر جای دیگه که دیدی به صفحه دسکتاپ خود ندارید و می خواهید بدون بستن برنامه و سوئیچ کردن به دسکتاپ از اوضاع احوال اون با خبر بشید فقط کافیه از میانبر . کلید ویندوز + کاما (،) . استفاده کنید. این مثل عملکرد گرافیکی  Aero  در ویندوز ۷ است. هنگامی که موس خود را در ویندوز سون۷ بر روی گوشه سمت راست   پایین روی show desktop قرار می دهید همه چیز محو میشود و شما زیر چشمی دارید دسکتاپ خودتون رو می بینید. این میانبر دقیقا چنین کاری انجام میدهد.

Windows Key + P
می خواهید نت بوک خود را که ویندوز ۸ بر روی آن نصب است به یک مانیتور و یا پروژکتور متصل کنید. اصلا مشکلی نیست.

فقط کافی است میانبر .کلید ویندوز  + P . را فشار دهید و گزینه دلخواه در مورد نحوه نمایش را انتخاب کنید. خیلی راحت میتونید صفحه نمایش خود را گسترش بدهید.

Windows Key + PrtScn
 


میانبر محبوب .کلید ویندوز + PrtScn )PrintScreen).  این میانبر یک تصویر لحظه ای از آنچه بر روی صفحه نمایش قرار گرفته میگیره و به طور خودکار به برنامه ویرایش عکس می فرسته. این میانبری واقعا پرطرفدار و البته کارآمد است.

خب دوستان در این مطلب با  ۷ میانبر صفحه کلید مفید در ویندوز ۸ که به شما کمک می کند سریعتر عمل کنید آشنا شدید. شما باید کلید های میانبر را یادگیری و به خاطر بسپرید چون در غیر اینصورت هنگام از دست دادن موس شما زمان رو هم از دست می دهید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها